10 dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti prieš pradėdami susipažinti su savo geriausiu draugu

Galima būtų pagalvoti, kad juda santykius iš geriausias draugas statusą, kad dieną būtų gana lengva, ką reikia padaryti, bet jei jūs niekada padaryti, kad prieš, tada jums gali būti dėl kai netikėtumų. Paleidus iki šiol vaikinas kad jums buvo draugai su ilgą laiką, ką gali gauti gana sudėtinga ir nepatogi, todėl atsižvelgti į šiuos dešimt dalykų, kad gali atsitikti, prieš pradėdami pažintys tavo geriausias draugas.

1. Tai paprastai bilietas į vieną pusę

Pirmas dalykas, kurį reikia turėti omenyje, prieš pradėdami pažintys tavo geriausias draugas yra tas, kad, kai jūs kirto tą liniją, tai bus labai sunku grįžti dar kartą. Jei padalinti su vaikinu, įprasta patarimas yra sumažinti visas ryšius su juo, ir kad ketina padaryti neįmanoma jums grįžti į yra tik geri draugai.

2. Nebus nė vienas iš jų persekiojimo ir pirmąjį pasimatymą įdomus

Visi parengiamieji darbai jau bus padaryta, todėl ten jau bus ne Chase, ne pirmą dieną ir ne atradimų kelionę viena su kita. Galbūt net pasijusite nusivylęs išdėstymas ir galvoju, kad tik realus skirtumas yra tas, kad dabar eiti miegoti kartu kartais.

load...

3. Kaip nuogas kartu gali jaustis nepatogiai

Jums gali būti žinomi šį vaikiną metų ir net galbūt užaugo kartu su juo. Jūs manote, viena nuo kitos, kaip brolis ir sesuo, todėl, kai jūs pradėsite tapti intymus, tai gali jaustis keistai, ar net klaidingas.

4. Jūs pasidalino gėdingai paslaptis su juo

Tai gana tikėtina, kad jums bus pasakyta, tavo geriausias draugas dalykų, kad jūs niekada sakė datą. Jūs tikriausiai jau pasidalijo dalykų apie savo Exes su savo geriausiu draugu, kad jūs mieliau renkasi jūsų dabartinis vaikinas niekada nežinojo apie tai.

5. Jūs prarasite geriausias draugas

Kas jums kreiptis į dabar, kai jums reikia šiek tiek patarimų apie jūsų dabartinę santykius? Tikrai geri draugai yra reti atvykti, todėl kruopščiai galvoti, prieš pradėdami vartoti šį pavojų su geriausiu draugu, kad jūs jau turite.

6. Jūs pradėsite elgtis skirtingai aplink vienas kitą

Iš santykių dinamika pasikeis gana smarkiai, kai paleidžiate iki šiol tavo geriausias draugas. Dabar pajusite, kad jums reikia ieškoti savo geriausiai tinka jam ir būti geriausia jūsų elgesį visą laiką. Santykiai tikriausiai nesijaučia taip atsipalaidavęs, kaip ji naudojama būti.

7. Tai gali būti nepatogu su šeima

Jei Jūs jau esate draugų nuo vaikystės, tai gali padaryti tiek savo šeimų jaučiasi šiek tiek nepatogu apie situaciją. Galų gale, sleepovers ketinate būti visai kita kamuolys žaidimas dabar yra jie?

8. Jis žinoti viską apie visus savo Exes ir savo gniuždo

Jūs jam pasakė viską apie tai, kad jūs turite vyko sutraiškyti jo geriausias patinas draugui metus. Tas faktas, kad jis žino savo mintis apie kitus žmones gali padaryti jį gėdingai dabar, kai jūs patenkinti tuos žmones kaip pora.

9. Jums gali tekti nutraukti savo širdį

Jei viskas pasirodyti esąs didelis nusivylimas, tada jums gali rasti sau atsižvelgdamas sulaužyti ką nors jums buvo labai arti daugelį metų širdį. Šį kartą, jūs turėsite pakenkti jūsų geriausias draugas, taip pat padalinti su savo vaikinu.

load...

10. Jis tikrai yra didelė rizika, imtis

Pažintys tavo geriausias draugas gali pasirodyti esąs geriausias dalykas, kad jūs kada nors padarė, ir jums gali tiek įdomu, kodėl užtruko taip ilgai jums reikia padaryti. Žinoti, nors, kad viskas bus labai skiriasi tarp jūsų, kai jūs tampate vaikinas ir mergina, ir jums gali baigtis prarasti tiek partnerį, taip pat geriausias draugas kada nors turėjo. Bet vistiek, kur meilė yra – viskas įmanoma!

load...