10 dalykų, kuriuos norėčiau mokyti mus mokykloje

Jei esate čia, aš gonna spėti, kad jūs neseniai supratau, ką aš prabudau su praėjusiais metais – kad mokykla yra ne taip naudinga, kaip tai padarė esąs.

Kiekvienas žmogus turi išsilavinimą. Tai faktas. Vaikams reikia išsilavinimą. Bet dėka griežtų tikybos ir neįdomus mokymo metodus, tai lengva grįžti namo iš mokyklos su jausmu, kad visa gyvybė buvo nusausintos iš tavęs.

Dar blogiau, aš pamečiau skaičių, kiek kartų suma grįžau namo su jausmu „Na, tai buvo visiškai beprasmiška dieną!“

load...

Aš nesakau, kad tai, ką mokykla moko mus yra visos beverčiai. Bet kai ji visiškai yra.

Dar blogiau, stuff, kad tikrai ir tikrai pridėtinę vertę mūsų gyvenime, kaip mes įvesti realų pasaulį yra visiškai išjungti programą. Nors mes galėtume būti sužinoti apie emocinio intelekto, kaip valdyti savo laiką, kaip įveikti atidėliojimas, kaip tinklo, ir tt, mes vietoj yra deluged su nenaudingas istorijų apie viduramžių karalių kapojimo savo pačių žmonos galvų. Bruto.

Neseniai aš nukentėjo krizės tašką mano gyvenime, aš turiu galvoti apie tai, ką aš nori mokę mus mokykloje. Čia yra 10 iš jų:

Kaip padaryti, kad tikslai?

Mokykloje, buvau mokoma, kaip padaryti skulptūrą iš kartoninę dėžę, bet aš nebuvo mokoma, kaip padaryti tikslų. Skambinkite man kvailai, bet kažkas yra ne teisė ten. Jei norite sužinoti apie 10 Super veiksmingų patarimų, kaip nustatyti tikslus – ir pasiekti juos, spustelėkite čia.

Klaidos Gerai

Tai yra kažkas, aš tikrai nebuvo mokoma mokykloje. Kiekvieną kartą, kai aš padariau klaidą, man buvo pasakyta, kad aš klydau. Aš ne sakė ką teisingi atsakymai buvo, man buvo tiesiog pasakė, kad aš klydau ir tai viskas ten buvo prie jo.

Ir blogiausia? Jie visada man pasakė, aš klydau raudonu rašalu !!

Kiekvienas daro klaidas, bet kai vaikai taip atkalbinėjo nuo klaidų mažens, jie vengia rizikuoti ir padaryti didelių skambučius. Tai tęsiasi suaugusiųjų gyvenimą.

load...

Bet ei. Kiekvienas daro klaidų. Visi sėkmingiausi pasaulio žmonės yra klaidų visą laiką. Tačiau jie žino, kad klaida, o ne ženklas, kad esate tiesiog nepakanka ir niekada gerai bus, tai tik gamtos būdas pasakyti jums pagerinti.

Mokytis iš savo klaidų ir augti.

80 – 20 taisyklės

Mokykla išmokė mane daug apie frakcijas (kurių dauguma Pamiršau po penkių minučių), bet tai, ką jie niekada nemokė mus buvo 80 – 20 str.

Ši taisyklė, kai tinkamai taikomas, gali pakeisti jūsų gyvenimą.

Iš esmės ji teigia, kad 80% visos vertės, gausite iš jūsų užduotis yra kilęs iš tik 20% šių užduočių.

Huh, tiesa?

Tai reiškia, kad jūs eikvoti savo laiką 80% laiko.

Taigi, ką jums reikia padaryti, tai izoliuoti užduotis, kurias įtraukiate didžiausią vertę savo gyvenime ir dvigubai žemyn ant jų, o pašalinant poilsio.

Mokesčiai

Jei mirtis ir mokesčiai yra vieninteliai neabejojo ​​gyvenime, kodėl mokyklose nemoko arba?

Gerai, kad mirtis yra gana niūri tema. Bet jūs man sakai, kad skaityti apie tai, kaip Anglijos karalius nukirto žmonos galva yra ne?

Mokesčiai yra svarbus, o dabar, kad daugelis Millennials vis savarankiškai dirbantis, atrodo neįtikėtinai trumparegiška mokyklos nereikia gaubti mokesčius.

Parkinsono taisyklė

Ar jums linkiu jums galėtų padaryti kažką greičiau, nei Jums buvo daryti visą savo gyvenimą? Tai nebūtinai turi būti pageidautinas – ne, jei žinote viską apie Parkinsono taisyklė vistiek.

Parkinsono taisyklė teigia, kad daugiau laiko jūs suteikiate sau kažką daryti, tuo ilgiau užtruks.

Tarkime, kad yra kažkas, ką tikrai nenoriu daryti.

„Aš tai padarysiu kitą savaitę“, jūs sakote.

Dalykas yra, jūs ne padaryti. Tai tikriausiai nebus padaryta iki kito mėnesio.

Tačiau, jei jūs sakote „aš turiu tai padaryti per kitą valandą“, jums bus gauti padaryti per 30 minučių.

Iš esmės, tuo mažiau laiko jūs suteikiate sau kažką daryti, tuo greičiau ji bus padaryta.

Jei tai skamba kaip sveiku protu, kad visi jau žino, tai kodėl ne jūs gaunate daugiau padaryti?

Hmm.

Kaip suderinti darbą, studijų ir asmeninio gyvenimo

Mokykloje, mes pasakė, kad mes turime gauti mūsų istoriją, mūsų užsienio kalbą, mūsų mokslo, mūsų matematikos ir mūsų kvailas skulptūra viskas padaryta iki pirmadienio ryto.

Ką mes nepasakiau, kaip į heck mes turėjo subalansuoti mūsų tyrimas gyvena su mūsų asmeniniame gyvenime, kad mes ne gauti nusivylė ir įsižeidęs.

Aš primygtinai mano, kad mokyklos turėtų padaryti geresnį darbą parodyti studentams, kaip sumažinti stresą, sukuriant geresnę pusiausvyrą tarp namų ir įdomus. Priešingu atveju, vienas paprastai gauti apleisti.

Grupavimas

Mes visi nekenčia nuobodus, kasdienes užduotis. Kai aš dirbau kaip vaizdo redaktorius, Aš myliu redaguojant vaizdo, bet aš visiškai nekentė konvertuoti visus failus kol aš galėtų pradėti.

Tada aš paspauskite ant sprendimas – gamybos.

Grupavimas reiškia sugrupuoti keletą užduočių vienu metu. Kadangi atsisiųsti ir konvertuoti failus reikalauja kantrybės, bet labai mažai smegenų veiklos daug, radau, kad galėjau skambinti ir indus tuo pačiu metu.

Nuostabu.

Kaip Speed ​​skaityti?

Jei manote, kad esate genijus, nes jūs galite pagreitinti skaityti, aš atsiprašau, kad užgniaužtų savo išdidus kliedesiai, bet esate ne.

Ji neatsižvelgia genijus pagreitinti skaityti, bet tai užima nors padėti mums suprasti, kaip skaityti greitai, o dar apdoroti informaciją.

Jei galite pagreitinti skaityti, turite konkurencinį pranašumą šioje sparčiai tempas pasaulyje mūsų.

Visada aktyviai

Tiek daug žmonių yra reaktyvus. Bet kai esate reaktyvus asmuo, ne per daug bus padaryta.

Jūs galite sėdėti tikėdamiesi, kad kažkas ateis kartu ir rūpintis dalykų už jus, bet jei ne, jūs tiesiog eikvoti laiko krūvą.

Nemanau, kad mokyklose yra labai gerai gręžimo jį į mokinių, kad mes turime išmokti imtis daugiau veiksmų. Kažkas turi gauti kamuolys valcavimo. Ar tai bus jums?

Kaip valdyti savo pinigus?

Turbūt labiausiai svarbu įgūdžių visų, kurie turėtų būti mokoma mokykloje, kaip valdyti mūsų pinigus.

Tai beveik taip, lyg mokyklos sistema nori mums gauti skolos, imti paskolas ir krumpliniai iki kredito kortelės sąskaitos…

load...