10 dalykų, kuriuos galite padaryti, kad įkvėptumėte savo žmogų už sėkmę

Visi vyrai nori būti sėkmingas, ir, jei jūsų vyras atsitinka apsisukti ir pasakyti, kad jis nenori būti sėkmingas, jis arba meluoja, kad jūs arba jis rimtai trūksta ambicijų. Mes nesame tokie tikri, kurie yra blogiau!

Yra daug gyvenimo sričių mes norime sėkmės. Kai kurie nori daugiau sėkmės darbe, kiti nori daugiau sėkmės savo santykius. Kai kurie vaikinai nori būti labiau sėkminga su savo finansais, o kiti nori didesnės sėkmės salėje.

Dažnai mūsų vyras pasakys mums, kad jis tikrai stengėsi, kad būtų sėkmingas, tačiau jis atrodo daro kažką blogo. Arba, kad arba jie pripažįsta, kad jie pakankamai tiesiog nėra gera. Tačiau vienintelis dalykas, kuris atskiria sėkmingą vyro pavyzdžiui, Steve Jobs iš nesėkmingo žmogaus yra tas, kad sėkmingas vyras įkvėpė imtis veiksmų.

load...

Jei jūsų vyras yra šiek tiek žemyn į šiuo metu sąvartynus, nes sėkmė atrodo taip toli, leiskite pažvelgti 10 dalykų, kuriuos galite padaryti, siekiant jį įkvepia išvaizdą. Prieš jį žinote, jis bus imtis jautį už ragų.

Padaryti jį pusryčių čempionų

Dietologai jums pasakys, kad pusryčiai yra pats svarbiausias dienos valgis, ir psichologai tikriausiai sutinkate, taip pat. Kaip jums pradėti savo rytą yra super svarbus, nes jis gali turėti įtakos jūsų dieną poilsio guolį. Jei pradėsite jį teigiamai, savo dieną poilsio bus teigiamas. Tačiau, jei jūs gaunate ne apie klaidingą pėsčiomis, galite lažintis, kad jūsų dienos poilsio bus vienas ilgas kova.

Puikus būdas motyvuoti ir įkvėpti savo vyro ryte yra darant jam sveiką ir mitybos pusryčiai. Duok jam tinkamus maistinių medžiagų, ir jis turėsite energijos ir pozityvumo imti per dieną, pavyzdžiui, kario.

Įsitikinkite, kad jis gali pasitikėti jumis

Jie sako, kad už kiekvieną sėkmingą žmogų yra jo žmona. Bet jei jūs ne visai tai, ką padaryti jį pasitikėti jumis, jis ketina jaustis kaip tai yra gana nestabilus santykiai.

Jei vyras yra uolėtos santykiams, jis ketina sunku sutelkti dėmesį į sėkmę. Jo protas bus sutelktas vien tik jus. Taigi atėjo laikas, kad jūs suklijuoti ką jūs turite kartu užtikrinant, jūs turite nugarą visais laikais. Ką jis svajoja daro, jūs ketinate būti ten kiekvieną žingsnį kelyje.

Tekstas Jam Teigiamas Words per dieną

Tai ne visada lengva vyras nesustoti visą dieną. Bus laikas, kai jis tiesiog nėra jausmas. Gal jis nori pailsėti ar tiesiog nori eiti namo. Jis tiesiog negauna nieko padaryti. Tai ne jo diena.

Tad kodėl gi ne duoti jam pick-me-up text jį po pietų? Jūsų žodžiai padrąsinimo pakels jį iš jo negalavimas ir priminti jam, kad jis gali tai padaryti. Pasakykite jam, kaip didelis jis yra, kiek tu jį myli, ir leiskite jam žinoti, ką jūs turite planuojama jį šįvakar, jei jis daro gerai darbe.

load...

Pasakykite jam, kad jūs tikite juo.

Girkite Jį prieš kitus

Tai taip lengva mums moterys skundžiasi savo partneriais, arba dar blogiau tikrai pasijuokti iš jų priešais kitus. Tai tiesiog per daug viliojanti. Mes norėtume truktelėti savo grandines ir turėti krizenimas tiek.

Nors tai yra visiškai nekenksminga, ji nėra tiksliai įkvepiantis jam sėkmės tai? Vietoj to, ko jums reikia pradėti daryti tai, suteikiantis jį šlovindami jį visuomenei.

Jūs galite eiti vakarienei su draugais ir atkreipti dėmesį į tai, kas gera savaitę jūsų vyras buvo darbe. Tegul pasaulis žino, ką nuostabų darbą jis daro. Šie padrąsinimo žodžiai gaus jūsų vyras pumpuojamas. Jie priminti jam jo didybė vertės ir vertės.

Pasakykite jam, jis gali praeiti šiek tiek laiko iš siekti savo svajonių

Gal jis visada turėjo šio didžiojo idėją apie tai, ką jis tikrai nori daryti gyvenime. Ją vykdyti, nors tai perjungimo karjerą.

Gal ne visada buvo kietas su tai, bet jūs esate dabar. Užuot laukti jam dejuoti apie savo darbą vėl, pasakykite jam, kad norite jį šiek tiek laiko iš planuoti, ką jis tikrai nori daryti gyvenime.

Rodyti palūkanų

Jei jis entuziastingai kalbėti su jumis apie savo aistras ir viską, ką galite padaryti, tai žaisti su savo plaukų, kriuksėti ir Uzsitiens per savo žurnalo puslapiuose, jis bus nuliūdo. Jis ketina manau jo aistras čiulpia ir kad jis daro stuff nieko.

Rodyti žinutę į savo darbą susidomėjimą, net jei jis neturi jus domina. Užduokite klausimus, pasiūlyti pagalbą ir klausytis jo.

Būkite Jo cheerleader

Kai kurie vaikinai yra tikrai gerai yra jų pačių Cheerleader. Jie išsiaiškinti, kad nuo niekas kitas beldžiasi savo būgną, jie ketina eiti tiesiai į priekį ir sprogimo patys.

Bet galbūt jūsų vyras yra ne toks. Gal jis net ne suvokti, kad jis turi kokių nors gerų savybių ne visiems. Galbūt jis laukia jo artimiesiems sprogimo savo būgną. Galbūt jis laukia atgal JUMS.

Yup, atėjo laikas pradėti leisti jam žinoti, kaip didelis jis yra. Pasakykite jam, kad jis protingas, charizmatiškas, įkvepiantis, nuostabus, energingas ir važiuoti. Tegul žino, ką jis gerai. Kreiptis dėl darbo su juo, skatinti jį internete; Ar tai, ką reikia padaryti, GOSH darn ją!

Parodykite jam Pavyzdžiai

Gal jūsų vyras yra prastos nuotaikos, nes jis neturi mano sėkmė įmanoma už įprastą vaikinas, kaip jis.

Jei taip, kodėl ne jam parodyti keletą „paprastų“ žmonių, kurie tapo sėkminga pavyzdžių? Papasakokite jam apie Michael Jordan ir Steve Jobs, kuris užaugo su alkoholio tėvo, bet buvo taip nustatyta, kad sėkmė, kad jis nuėjo ten ir gavo gyvenimą jis norėjo. Priminti jam, kad sėkmė įmanoma tiems, kurie jį nori pakankamai.

Juoktis su juo

Sunku žmogui jaustis įkvėpė sėkmingas, kai jis grįžta namo naktį po nakties prie sombre namų. Taip, jūs abu dirbame visą savaitę, o gal jaučiatės išsekę. Viskas, ką norėtumėte padaryti, tai įdėti savo kojas, žiūrėti Netflix ir užmiega.

Bet tai ne visai įkvepiantis atmosferą, kuri ketina inžinierius sėkmę.

Trukmė yra super svarbus. Jei galite juoktis su savo vyru ir turėti tam tikrą įdomus su juo, jis ketina jaustis energingi, entuziastingi ir teigiamas. Gal tu gali eiti boulingo kartu, sugauti komedijos šou, arba tiesiog paprastai veikia Goofy.

Laikyti namas švarus

Ne, tai ne visada moters darbas prižiūrėti namuose. Bet jeigu jūs manote, kad geras sutvarkymo operacija gali suteikti jūsų vyras psichikos aiškumo reikia norint pasiekti sėkmę, įdėti šiek tiek laiko rūšiavimas savo namą iš. Po gale, netvarkinga namo dažnai yra pirmas žingsnis link depresijos.

load...