10 dalykų, kurių niekada neturėtumėte pasakyti argumentu

Argumentai yra gamtos dalis, sveiką santykius ir kas pora teigia ne vienu ar kitu metu. Problema yra, nors kai kurie žmonės teigia, jie kartais praranda savo nuotaika ir sakyti dalykus, kad jie neturi iš tikrųjų reiškia ir kad jie vėliau apgailestauju. Daiktai, kurie sako, į kovą šilumos, gali būti kur kas daugiau įžeidžiantis, nei yra iš tikrųjų buvo skirtas ir žmonės gali pasakyti, kas yra sunku imtis atgal. Štai dešimt dalykų, kurie gali būti pasakyta, kai esate proto, bet, kad jūs niekada tikrai turėtų:

1. „Tu esi lygiai taip pat kaip tavo tėvas“

Tai vienas atveria skardinę netikėtai, giliai įsišaknijusi skauda, ​​kai jūs jį naudoti ant žmogaus. Vyrai paprastai turi stiprius jausmus apie jų tėvų, gera ar bloga. Jei jūsų vyras myli ir gerbia savo tėvą, tada jūs tiesiog įžeidė žmogų, labai arti jo. Jei jis nekenčia savo tėvą, jūs tiesiog įžeidė savo vyro blogiausiu įmanomu būdu galite įsivaizduoti.

2. „Aš paliekant jums ‘

Negalima sakyti, kad jei iš tikrųjų reiškia tai! Tai nėra kova su teisinga, ji kovoja tikrai purvinas, ir jei jūs sakote, tada jūs turėtumėte būti pasirengę už jį perduoti jums savo lagaminą. Tai tikrai pavojingas kelias eiti į argumentą, nes, jei abi esate piktas, tada jūs ne galvoti tiesiai. Jūs galite patekti į už tat tit su nė vienas iš jūsų nori atsitraukti, kol vienas iš jūsų tikrai nėra išeiti iš durų. Net jei tai neįvyks, jūs ketinate palikti savo vyro su abejonėmis savo proto daug po kovos baigė.

load...

3. „Mano mama mane įspėjo apie tave“

Jei jis ne prieš nekenčiu savo šeimos, jis tikras ar dabar! Šis pareiškimas skamba kaip jūs ir jūsų šeima yra ganging ant jo ir, be potencialiai priėmimo būsimus susitikimus su savo šeimos sudėtingiau, ji taip pat yra silpnumo jūsų pusės ženklas. Tai rodo, kad jums reikia savo motiną jūsų pusėje laimėti šį argumentą.

4. „Mano ex niekada padariau tai!“

Oho! Dabar, kai vienas yra tikrai ketina pakenkti! Dauguma vyrų turi pakabinti-ups ne apie ex-aisiais, jie mieliau Negalima net galvoti apie juos, ir sako, kad jūsų ex yra geriau nei jūsų vyras ketina tikrai sumažinti jį iki kaulų. Yra geriausia vengti palyginimai su bet kurio kito asmens, bet tai vienas turėtų būti absoliutus ne-ne.

5. Pravardžiavimas

Jei turite tiek nusileido į pravardžiavimas, tada šis argumentas yra gauti iš kontrolės! Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkimo žodžio: trūkčioti, bailys, nevykėlis, apgailėtina ir tt, visi jie pridėti iki pačios rūšies įžeidimą, kad jūs tikriausiai ne iš tikrųjų reiškia. Ne tik gali pravardžiavimas geluonį tuo metu, ji taip pat gali sukelti daug ilgiau trunkantį pasipiktinimą ir nesaugumo jausmą santykiuose, todėl venkite jį visais būdais ir visada pagarbiai link savo partneriu, net kai teigdamas.

6. „Apžvelkite vaikams! Dabar jūs nusiminusi juos per daug! „

Jei vaikai verkia, tada įdėti juos pirmoji ir palikti teigdamas vėliau. Jei jie net ne pastebėjau, kad jūs teigdamas, tada tai gana mažas dalykas, kad juos į jį. Jūs galite ne visada apsaugoti vaikus nuo savo teigdamas, bet jūs niekada neturėtų naudoti juos kaip ginklą.

7. „Ne daugiau intymumo, kol pasakyti atsiprašau ‘

Švelnumas ir intymumas yra dar vienas dalykas, kad neturėtų būti naudojamas kaip ginklas. Jūs negalite jaustis kaip šokinėja į lovą dabar, bet jei vieta sąlygas intymumo, tada jis ketina prarasti savo prasmę, o blogiausiu atveju jis gali būti linkusios eiti kitur iš nuotaika tinka tik gauti jo paties atgal.

8. „Aš žinojau, aš niekada turėjo persikėlė su (ar susituokę) jus ‘

Dar vienas, kad yra lengva šaukti į šiuo metu šilumos, bet yra labai sunku vėl imtis, yra: „Aš žinojau, aš niekada neturėtų…“. Jei jums pasiseks, tada jis manys, kad tai buvo pykčio akimirką vienkartinės, tačiau tai gali būti kažkas, kad bus žaisti savo galvoje tam tikrą laiką.

9. „Tai buvo kaip ir paskutinį kartą“

Jei nuolat ginčijasi apie tą patį, tada, galbūt, atėjo laikas kažką keisti, kad jums nereikia ginčytis apie tai dar kartą. Net menkiausio mažai ką gali tapti viena iš pagrindinių, jei jūs nuolat kovoja apie tai, tai kodėl gi ne apie tai kalbėti, o ir dirbti kompromisinį sprendimą, kad nebus sukelti blogi jausmai atsirasti dar kartą.

load...

10. „Mums reikia gauti šią rūšiuojami iš karto ir dabar!“

Jei mesti įžeidinėjimų, o gal net puodus ir keptuves, tada jūs nesiruošia gauti šią rūšiuojami dabar. „Rūšiavimas dabar“ bus tik sukelti bėrimas sprendimus ir esate priversti tarpusavyje kampuose. Tai bus daug geriau atsipūsti per kelias valandas, eiti pasivaikščioti, eiti į atskirų kambarių, o, nieko tegul viskas atvės, kol kas nors bando padaryti bet kokius sprendimus.

Kas yra ir kitų dalykų, kad jūs niekada neturėtų sakyti argumentas? Prašome nedvejodami pasidalinti savo mintimis ir santykių patarimus žemiau komentarą skyriuje.

load...