10 dalykų, kurių niekada neturėtumėte atsisakyti santykių

Kai įsimyli, jis jaučiasi darytumėte absoliučiai nieko kito asmens, bet ten turi būti ribos. Nesvarbu, kiek norite santykį su darbu, yra keletas dalykų, kad jums reikia tiesiog niekada kompromisas dėl. Štai dešimt dalykų, kad jūs niekada neturėtų pasiduoti dėl santykių, tačiau gerai jūs manote, ji yra:

1. Jūsų asmeninių ambicijų, svajonių ir tikslų

Santykiai turėtų būti kažkas, kurioje galite puoselėti savo svajones, o ne tiesiog mesti juos šalin. Tai tik pavydūs ir nesaugus žmonių, kurie bando ir slopinti jų partneris ambicijas, tikslus ir svajones, ir tai yra ne sveiką santykius ženklas.

2. Jūsų teisę priimti sprendimus už save

Kompromisas yra svarbu santykiuose, bet kompromisas yra ne tas pats, kaip duoti į, visą laiką. Jūs turite teisę padaryti savo sprendimus gyvenime, ir tai niekada neturėtų būti skiriamas už santykių.

load...

3. Jūsų teisė būti, kas jūs esate

Nepasiduokite savo individualumą arba, nes tai yra tai, kas daro jus kas jūs esate. Jūs esate daugiau nei tik kito asmens partneriu; esate savo nuosava teise asmuo ir turite visas teises išreikšti tai.

4. Jūsų draugai ir šeima

Kiekvienas žmogus turi draugas už partnerystės ir jūs gana teisę išeiti su draugais arba apsilankykite šeimos taip pat. Atsižvelgdama gyvenimą, už partnerystės, yra sveikas ir jūs niekada neturėtų būti prašoma atsisakyti, kad.

5. Jūsų savigarba

Niekada neleiskite sau būti gydomi ne pagarba. Jei manote, kad nesate gydomas padorumo ir pagarbos, tai yra tikras ženklas, kad tai yra santykiai, kad būtų geriau iš.

6. Vien Kurį laiką

Net puikus santykiams, jūs norite šiek tiek laiko sau. Turėtumėte galėti praleisti laiką užsiimančio savo pomėgius ir interesus ir gauti šiek tiek mane laiko. Jei duodate šį specialų laiką iki visiškai už santykius, tada jums bus gailėtis ir piktintis, kad tam tikru momentu.

8. Persirengimo taip, kad jums patinka

Persirengimo gražiai atrodo jūsų partneris yra gerai, bet jūs niekada neturėtų leisti sau būti pasakyta, kaip suknelė. Tai būtų žeminantys ir kontroliuoti, todėl neleiskite, kad atsitikti su jumis.

8. Jūsų finansinė nepriklausomybė

Kai esate ilgalaikius santykius, jums dažnai turi bendrų finansus, bet tai nereiškia, kad jūs negalite turėti pinigų savo. Nepasiduokite savo banko sąskaitą arba atsiskaityti už maloningas „pašalpa“. Kad dalykas rūšiuoti išėjo prieš metus.

9. Jūsų įsitikinimus ir savo teisę į nuomonės

Jūsų įsitikinimai ir nuomonės yra tavo vienas ir nėra jokios priežasties, kodėl turėtų atitikti tiems iš jūsų partneris. Niekada neduokite savo teisę balsuoti už tai kas jums, atlikite kuri religija norite, ar būtų galima nesutikti su savo partneriu.

load...

10. Jūsų laimė

Niekada likti su partneriu, nes tai yra patogu, ar todėl, kad jūs bijo gyvenimo be jų. Jūsų pačių laimė yra pats svarbiausias dalykas, kad yra taip, jei esate nepatenkintas santykiais, gauti Heck!

load...