10 dalykų, kurių neturėtumėte daryti, kai esate blogai nuotaika

Visa tai reikia yra vienas mažas, erzina dalykas, ir jūs galite rasti sau tikrai blogos nuotaikos dėl dienos poilsio. Mes visi buvo ten, jūs snap ne vaikams, jūsų kantrybė yra trumpas, ir jūs tikrai norite, kad žmonės būtų sustabdyti erzina you so much! Jei esate šios nuotaikos, tai geriausia tiesiog palikti kai kuriuos dalykus kitą dieną, ir čia yra dešimt dalykų, kad jūs tikrai neturėtų daryti, kai esate blogos nuotaikos:

1. Negalima rašyti „Facebook“, jei nenorite baigti karštame vandenyje

Jei norite išlieti savo pyktį rašyti jį žemyn, tada tai padaryti privačioje žurnale, o ne „Facebook“. Pakeisti savo statusą iš pykčio ar skelbti savo tikruosius jausmus apie savo bosą, gausite tik jus į karštą vandenį.

2. Negalima persivalgyti. Griauti visus slapukus stiklainio nepadės jums

Griauti visus saldainius ir slapukus stiklainio nebus padėti jums arba! Žmonės dažnai galvoja, kad valgo komforto maisto bus nuraminti juos ir įdėti jas į geresnės nuotaikos, tačiau ji yra labiau tikėtina, kad padėtų jums priaugti svorio ir duoti jums blogą bylą nevirškinimo!

load...

3. Negalima eiti į diską. Vairavimo o piktas niekada gera idėja!

Jei esate tikrai bloga nuotaika, tada likti nuošalyje nuo automobilio. Vairavimo o piktas niekada gera idėja, nes jūs padaryti klaidų ir būti per agresyvus. Kas daugiau, jums taip pat linkę spokso tiesiai, kai esate piktas, todėl jums nebus matyti viską, kas vyksta aplink jus tinkamai.

4. Nedarykite skubotų sprendimų. Jūs tikriausiai pamatyti dalykus kitaip rytoj…

„Štai, aš mesti!“ Arba: „Eikite, išeiti!“ Tai yra tikriausiai ne ką natūra, sakydamas, kai jūs žinote, kad esate blogos nuotaikos. Nedarykite jokių svarbių sprendimų, kai jūs manote, kaip tai. Manau, kad per; jūs tikriausiai pamatyti dalykus kitaip rytoj.

5. Negalima grįžti apvalios dvi

Jei tai argumentas, kad buvo nustatyti jums išjungti šią nuotaikos, tada nereikia eiti atgal dar eiti tuo pačiu argumentu, tik dar. Kai esate blogos nuotaikos, tikriausiai negalės gauti savo požiūrį visoje, ir jūs vis dar bus palikta bloga nuotaika po rate.

6. Negalima gerti alkoholio, jis nebus nuraminti tave; dažnai ji turi priešingą poveikį!

Žmonės galvoja, kad alkoholis bus nuraminti juos, bet dažnai ji turės priešingą poveikį. Alkoholis pašalina savo draudimų, todėl jūs esate dar labiau tikėtina, kad išlieti savo pyktį, taip, kad vėliau gali apgailestauju.

7. Nerašykite laiškus, nes kai jūs jį išsiuntė, nėra kelio atgal!

Jūs negalite atsiimti laišką, taigi manau, prieš siųsdami. Tai gali jaustis gerai gauti visą pyktį iš elektroniniu paštu, bet kai jūs jį išsiuntė, nėra kelio atgal ir gavėjas turi tai, kaip šalta, sunku įrodyti, ką sakė per daug!

8. Negalima nesustoti užkliuvę savo galva, let it go vietoj; kas yra daroma yra daroma!

Jei kas nors buvo neteisinga, ir kad manimi padėti jums bloga nuotaika, nereikia nuolat vyksta daugiau ir daugiau, ką jie padarė, jūsų galvoje. Padėkite ją iš savo proto ir prisiminti, kad tai, kas yra daroma yra daroma. Gyvenamasis ant jo bus tik jums jaustis dar blogiau.

9. Negalima imtis jį į ir visi kiti; Į gossipers visada perdedi ir gauti aukštų negerai

Išlaikyti ramybę ir nesakykite visiems kas grisus jums. Pokalbis su artimu draugu gali padėti, bet jei pasakyti visiems apie tai, kad gandai bus pradėti kalbėti apie savo asmeninį gyvenimą, ir jie bus visada perdedi ir gauti istorija negerai.

load...

10. Negalima miegoti ant jo, jis gali sustiprinti tik savo blogą nuotaiką

Pabandykite ne eiti miegoti blogos nuotaikos arba kai esate piktas. Nebent tai tik nuovargis, kuris sukelia jūsų blogą nuotaiką, miega ant jo tikriausiai tik sustiprinti blogą nuotaiką, ir kad darant prielaidą, kad galite miegoti ne visi!

Kokie kiti dalykai nereikėtų daryti, kai bloga nuotaika?

load...