10 dalykų, kurių kiekviena mergina turėtų žinoti apie eterinius aliejus

Kadangi vis daugiau ir daugiau žmonių pradeda ieškoti natūralių būdų spręsti sveikatos ir grožio problemas, atrodo, kad kiekvienas pradėjo kalbėti apie eterinių aliejų, kaip galimą alternatyvą cheminiams paremtų produktų. Eteriniai aliejai padaryti turi stipriai gydomųjų savybių ir jie buvo naudojamas šimtmečius medicinos ir grožio produktais, tačiau jie taip pat yra labai stiprus, todėl yra keletas pagrindinių faktų, kad jums reikia žinoti apie eterinių aliejų, prieš pradėdami juos naudoti. Eteriniai aliejai yra ne iš tikrųjų aliejai ne visi; jie yra labai koncentruotais ekstraktais augalų, o tai, ką suteikia jiems didžiulį potenciją. Čia yra dešimt daugiau faktų apie eterinių aliejų, kad kiekviena mergaitė turėtų žinoti, kol ji pradeda juos naudoti.

1. Eteriniai aliejai yra ne visi vienodi

Patarimas, kad jūs galite gauti su klausimais, kaip antai, ar eteriniai aliejai gali būti naudojami vidaus, gali būti labai paini. Tai yra todėl, kad eteriniai aliejai gali būti labai skirtingi vienas nuo kito, todėl jūs turite padaryti savo namų darbus kiekvienai iš jų. Kai labai gryni aliejai gali būti imtasi viduje, kai jis praskiedžiamas vandeniu, o kiti negali. Kai eteriniai aliejai gali būti tepamas ant odos neskiestas, tačiau kiti tikrai negali. Jei esate ne visi tikri, tada nereikia naudoti eterinius aliejus neskiestas, o ne praryja, tiesiog turi būti apie saugų pusėje.

2. Eteriniai aliejai turi būti laikomi vėsioje, tamsioje vietoje

Eteriniai aliejai netrunka amžinai, o kai kurie aliejai oksiduoti, kai jie yra veikiami šviesos. Jie turi būti saugomi nuo šviesos, tamsioje, vėsioje spintelėje, išlaikyti savo potenciją nepažeistas. Jūs taip pat turėtumėte laikyti juos atokiau nuo elektros prietaisų, nes magnetiniai laukai, taip pat gali turėti įtakos eterinių aliejų sudėtį.

load...

3. Kokie yra vežėjas aliejų?

Jūs dažnai pamatyti patarimų, kad eteriniai aliejai turi būti naudojamas su vežėjas aliejaus. Dauguma eteriniai aliejai yra per stiprus kreiptis tiesiogiai į odą, todėl jie turi būti skiedžiamas vežėjas aliejaus. Vežėjas aliejus yra tiesiog dar vienas aliejus, kuris gali būti saugiai naudojamas ant odos, pavyzdžiui, alyvuogių aliejaus, kokoso aliejaus arba simondsijų aliejų. Pasirinkimas tikrai yra tavo, kol eterinis aliejus yra tinkamai atskiesti.

4. Eteriniai aliejai gali būti naudojami difuzoriai

Daugelis vaistų naudą eterinių aliejų gali būti įgyta įkvėpus jų garų. Galite įsigyti difuzoriai, kurie yra panašūs į drėkintuvai, kuris plinta į eterinio aliejaus kvapas į orą. Daugelis eterinių aliejų yra sakoma, kad galėtų paveikti nuotaiką ir sumažinti nerimą ir stresą. Geriausias būdas naudoti aliejų šiam tikslui yra su difuzoriumi sukurti jūsų namuose.

5. Jie labai, labai, koncentruotas

Priežastis, kodėl mes patariame atsargūs, kai naudojate eterinių aliejų yra tai, kad jie yra labai koncentruotos formos augalų ekstrakto. Norėdami suteikti jums idėja, tik kaip koncentruotas jie idėją: jis trunka 4000 svarų rožių padaryti tik vieną svarą rožių eterinio aliejaus. Ne visi eteriniai aliejai imtis, kad daug augalų reikalas padaryti, bet visi jie yra labai stipri.

6. Bandymo eteriniai aliejai, prieš pradėdami juos naudoti ant odos

Jis visada patartina išbandyti praskiestas eterinis aliejus ant mažos pleistras odos prieš pradėdami jį naudoti daugiau liberaliai, nes jums gali tekti alerginę reakciją į jį. Pridėti eterinio aliejaus lašas pusę vežėjas aliejaus šaukštelis ir nuvalykite nedidelį kiekį ant savo rankos viduje ir palikti ją kelioms valandoms, įsitikinkite, kad jums nereikia kurti jokios niežulys arba paraudimas, prieš pradėdami naudoti jis niekur kitur ant jūsų kūno.

7. Eterinių aliejų kokybė gali gerokai skirtis

Kadangi eteriniai aliejai yra natūralus produktas, jie yra nereguliuojama, o kokybė ir aliejų grynumas gali labai skirtis. Pigiau aliejus, tuo labiau tikėtina, yra tai, kad buvo skiedžiamas su kitais aliejais. Eterinių aliejų jėga net gali skirtis nuo partijos į partiją taip pat, todėl tai visada gera idėja padaryti odos testą kiekvieną naują butelį eterinio aliejaus jūs perkate, net jei ji yra tos pačios markės kaip vienas naudojote anksčiau.

8. Mažiau yra visada daugiau su eteriniais aliejais

Kai naudojate eterinių aliejų tai visada geriausia prisiminti, kad nedidelis kiekis aliejaus bus efektyviausias. Tai kur kas geriau naudoti tik kelis lašus kartais nei Bausti storu sluoksniu, kad kiekvieną dieną, nes jūsų kūnas taps naudojamos taip, kad naftos poveikį ir ji praras dalį savo potencijos.

9. Negalima naudoti kaip pakeitimo už apsilankymą su gydytoju

Nors žmonės buvo naudojant eterinius aliejus šimtmečius gydyti įvairias ligas, labai mažai mokslinių tyrimų buvo atlikta į jų efektyvumą. Jūs tikrai niekada neturėtų naudoti eterinių aliejų pakeisti išrašytus vaistus ir, jeigu medicininė būklė išlieka, jums vis tiek reikia padaryti vizitą į gydytoją.

load...

10. Būkite atsargūs su eteriniais aliejais

Dėl savo labai didelės potencijos reikia gydyti eterinių aliejų taip pat, kaip jūs gydyti vaistais. Laikykite juos vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne tegul jis patenka į akis, ir naudoti juos tik tokiu būdu, kad jie buvo ketinama naudoti. Taip pat reikėtų žinoti, kad kai kurie eteriniai aliejai yra nerekomenduojama vartoti nėštumo metu.

load...