10 dalykų kiekvieną dieną moterys su gražia oda

Jei jūs kada nors pažvelgė kita mergina, kuris turi gražią, nepriekaištingą odą, tada jums gali turėti minties, kaip sekasi ji yra. Arba galbūt jums įdomu, ką magija odos losjonas ji naudoja. Tiesa yra tai, kad nėra nei laimė, nei magija, kuri yra atsakinga už savo gražią odą, bet tai paprastas kasdieninis odos priežiūros rutina ir subalansuota mityba, kad ji prilimpa prie, dieną, ir dieną. Jis gali būti varginantis pakartoti šiuos odos priežiūros užduotis kiekvieną dieną, tačiau, jei jūs darote, jūs taip pat galėtų turėti nepriekaištingą gražią odą.

1. Gauti daug miego

Taip, jūs ketinate girdėjote kai kurie iš šių patarimų ir anksčiau, tačiau tai nereiškia, kad juos bet mažiau galioja! Tai kai tu miegi, kad jūsų kūnas ir jūsų oda padaryti visą savarankiškai remonto darbus. Taigi, jei jūs negaunate pakankamai shuteye, tai tikrai rodo jūsų veido. Jūs turite būti lovoje pakankamai ilgai įvesti gilaus miego fazę, o tai reiškia miegą pakankamai anksti gauti maždaug aštuonių valandų miego.

2. Niekada eiti miegoti su makiažas apie

Kitas patarimas, kaip turėti gražią odą, kad būtų išvengta miegą su jūsų makiažas ant. Jeigu jūs einate į lovą su makiažas ant jūsų odos negalės kvėpuoti ir visą nešvarumus ir bakterijas, kad jūs įlaipinami per dieną bus ant veido, visą naktį. Miega su jūsų makiažas apie tai garantuotas būdas blokuoti savo poras ir sukelia breakouts, todėl, jei norite gražią odą, niekada eiti miegoti nenuėmus visą savo makiažą ir valymo odą.

load...

3. Valgykite subalansuotą mitybą

Žinai, kad tai vienas buvo perdaug, tu negali! Vienas iš svarbiausių patarimų apie tai, kaip turi gražią odą yra valgyti subalansuotą mitybą. Jūs tikrai negali skųstis savo oda, jei jūs gyvenate ne greito maisto ir paruoštas maistas, nes jie yra pakraunami su riebalų, cukraus, druskos ir priedų, kurie bus žaisti sumaištį jūsų veido. Valgykite įvairų maistą, kuris apima daug šviežių ingredientų ir daug baltymų ir, kad bus išlaikyti savo odą aiškiai ir jūsų veido rožinis ir spindinčią.

4. Laikykite jį išvalyti

Viskas, kas ateina į kontaktą su savo veido gali būti su purvo ir bakterijų, todėl keisti savo pagalvę atvejus reguliariai valyti savo telefoną kasdien, ir išlaikyti savo rankas nuo veido per daug. Tiesiog vien šiuos paprastus veiksmus sumažins jus besivystančių spuogų galimybę ir pagerinti savo odos.

5. Drėkina dieną ir naktį

Kitas patarimas, kaip turėti gražią odą yra drėkina kiekvieną rytą ir kiekvieną vakarą; tai dar įprasta, kad moterys su spalvingas odos niekada pražiopsoti. Naudokite švelnius drėkinančius, kuriuose yra natūralių ingredientų, ir išvengti bet kokių losjonai, kad turime labai stiprią kvapus. Paprasta yra geriausias, kai kalbama apie drėkinamųjų kremų, tai kodėl kai kurie iš geriausiai žinomų prekės ženklų drėkinančių yra paprasti tie, kurie buvo aplink daugelį metų.

6. Laikyti gerai hidratuotas

Išlaikyti savo odą gerai hidratuotas, jums reikia hidratuotas viduje taip pat. Gerti daug vandens, visą dieną, ir tai padės išlaikyti jūsų odą aiškus ir ji nustos jis ieško nuobodu ir pilka. Geriamojo vandens turi tiek daug naudos sveikatai, todėl įsitikinkite, kad geriate bent 8 stiklines vandens per dieną.

7. Apsaugokite savo odą nuo saulės kiekvieną dieną

Kitas svarbus patarimas, kaip turėti gražią odą apsaugoti ją nuo saulės kiekvieną dieną. Daug žmonių naudoja tik saulės, kai jie žino, kad jie bus lauke ilgą laiką, bet visi tie trumpais blyksniais saulės gausite per dieną greičiau papildyti iki padoraus dydžio poveikio per daug. Naudokite apsaugą nuo saulės kiekvieną dieną ir jis bus išlaikyti jūsų odos ieško jaunų. Kenksmingi spinduliai iš saulės gali prasiskverbti pro debesis ir ateiti pro langus, todėl nereikia eiti be saulės bet kurią dieną.

8. Nuvalykite makiažo šepetėlius

Ar žinote, kad jums turėtų valyti makiažo šepetėlius kartą per savaitę? Štai ką ekspertai rekomenduoja, jei norite išsaugoti savo poras aišku ir jūsų oda spuogas nemokamai. Geriausias būdas juos valyti yra su tam tikru šiltu vandeniu ir lašas ar du švelniu šampūnu ar muilu. Tiesiog plauti šepečiu galus, nors ne bazę, arba galite suminkštinti klijus ir šeriai gali iškristi.

9. Pleiskanomis du kartus per savaitę

Vienas iš svarbiausių patarimų apie tai, kaip turi gražią odą yra reguliariai pleiskanomis. Tai tikrai ne tilptų į kelis Guzdrać odos priežiūros užduočių sąrašą, tačiau jis vis dar svarbu, jei norite turėti gražią odą. Vidutiniškai, jūs prarasite 50 milijonų odos ląsteles kiekvieną dieną ir, jei jūs neturite pleiskanomis, jie gali lūkuriuoti ant jūsų odos, blokuoti iki savo poras, ir padaryti jūsų odai atrodyti negyvas. Štai kodėl jums reikia nušveisti odą, švelniai, du kartus per savaitę, kad jūsų odos ieško švieži ir jaunatviškas. Garsus modelis Christie Brinkley, kuris dabar yra 62, o atrodo tiesiog puošnus, interviu sakė, kad ji nušveičia savo odą kiekvieną dieną. Gali būti, kad tai paslaptis jos jaunatvišką išvaizdą?

load...

10. Laikyti aktyvus

Galbūt jūs pastebėjote, kad mergaitės, kurie turi gražią odą yra mergaičių, kurie palaikyti formą ir dirbti reguliariai. Tai todėl, kad mankštinimasis gerina kraujotaką, kuri suteikia jums sveiką spindesį, ir tai prakaitavimas keletą toksinus, kurie gali padaryti jums oda atrodo nuobodu. Pratimai taip pat padeda jums susidoroti su stresu ir stresas yra dar vienas dalykas, kuris gali padaryti jūsų odos amžių greičiau ir sukelti breakouts.

Kaip turėti gražią odą? Kas yra jūsų geriausias patarimų?

load...