10 dalykų, dėl kurių vaikinas tampa mažiau patrauklus

Gerai vaikinai, atėjo laikas jums sužinoti tik ten, kur jūs buvote negerai visus šiuos metus! Jei manote, kad kūno kvapas yra tik jūsų vyriškumas ženklas ir keiksmažodžių ne padavėju, nes jūsų sriuba šalta, yra stiprybės ženklas, tada jums turėtų būti skaitant šiuos dešimt dalykų, kad merginos sako, kad jūs mažiau patrauklus!

1. Iš vaikų viliojimu ir asmeninės higienos stoka

Jei norite likti nevedęs, tada ne atsižvelgiant rūpintis savo išvaizda yra tikrai gaisro būdas tai padaryti! Blogas burnos kvapas, kūno kvapas, o ne įkyrus skustis ir senų, Mėta drabužiai visi tikri būdai paversti mergina nuo tavęs.

2. Ambicijų trūkumas

Moterys myli vyrus su pavara ir ambicijų, todėl, jei jums skamba kaip jūs turite nieko, jie netrukus bus atbaidyti. Vaikinas turi turėti „keltis ir eiti“ apie jį šiek tiek ir būtų galima parodyti tikrą aistrą gyvenime, jei jis nori sugyventi su mergina.

load...

3. Bad stalo manieros

Merginos nenori matyti savo maistą, mušimas aplink burną, o jūs kalbate, ir nei ar ji nori žiūrėti jums kalimas savo maistą į burną, kaip jūs nevalgėte savaitę. Prisiminkite savo pagrindinius stalo manieros, kai jūs einate į pasimatymą ar jūsų nemandagus bus visi, kad ji prisimena apie jus.

4. Humoro deficito jausmas

Tuo dauguma moterų pageidavimų sąrašą idealiam žmogui viršuje yra jo gebėjimas, kad jos juoktis. Ne mergaitė nori būti su vaikinu, kuris nukelia save taip rimtai, kad jis negali juoktis sau, todėl pašviesinti ir kreko šypseną, jei norite ją pasilikti aplink.

5. Pernelyg apsėstas sporto

Dauguma vaikinų myli savo sporto, bet ji turi būti ne visi, kad jums gyventi, nes dauguma merginų tiesiog nėra, nes mėgstu sportą, kaip ir jūs. Sportas yra gerai, bet kiekvieną savaitę ketina rungtynių, nėra dauguma merginų „idėja puikiai dienos ir nei ketina sporto baras, kiekvieną kartą jums susitikti su ja.

6. Per daug keiksmažodžių

Mes suprantame, kad jei uogiene pirštą automobilio durų, tada jūs vargu sako: „O brangusis, kad gelia šiek tiek“. Tačiau, jei jūsų kas antrą žodis yra keiksmažodis, tai ketina būti išsijungs. Atminkite, kad vieną dieną ji gali norime pristatyti jums savo šeimos ir mažai tikėtina, kad jos mama norės išgirsti, kad kalbos atmainą.

7. Būdamas girtas

Mergina nori kad būtų patikimas, palanki ir galėtų apsaugoti ją, bet, jei esi toks girtas, kad ji viena daro visą sunkų darbą, tik grįžti namo iš vieno gabalo, tada, kad nesiruošia būti būdas jos širdyje! Laikykite savo gėrimas pagrįstų ribų, todėl, kad jūs galėsite turėti prasmingą pokalbį su ja per daug.

8. Pernelyg agresyvus

Laikykite savo pastovius kontroliuoti ir nereikia eiti sudėtinga kiekvieną vaikiną, kad atrodo savo kelią, kai esate. Mergina nori jausti, kad galite rūpintis ja, bet ji nenori būti žiūri jums į kovą kiekvieną naktį.

9. Vėluoja ir nepamirštant datos

Visada yra vėlu datų netrukus įdėti ją išjungti ir, jei jūs nuolat pamiršta susitikti su ja apskritai, jūs galite taip pat parašyti santykius ne dabar! Jei nerūpi, kad apie ją būtų punktualus, tada ji bus įdomu, ką kiti dalykai jums gali būti ne rimtai.

load...

10. Nešioti nieko, kad leidžia jums atrodo keistai ar patogu

Mergina nori didžiuotis savimi ir galės supažindinti jus su savo draugais. Taigi, jei esate mėgsta vaikščioti aplink dėvėti sandalus ir kojines, su trijų ketvirčių ilgio kelnės A-voras marškinėliai ir kalbėti garsiai į „Bluetooth“ įrenginio, kuris yra nuolat klijuojama prie ausies, tada pagalvokite dar kartą!

Kas kita ko, Jūsų nuomone, kad vaikinas ne toks patrauklus?

load...