10 dalykų apie meilę dauguma žmonių linkę pamiršti

Ką meilė reiškia? Ar yra toks dalykas, kaip tikrąją meilę? Mūsų požiūris kas yra meilė, dažnai užterštos ką pamatyti filmuose ir televizijoje. Mes turime vizijas tobulos pasimatymams, tornadas romansų ir nepriekaištinga santykius, kurie tikriausiai net ne egzistuoja realiame gyvenime. Taigi, galime atidėti pasaką akimirkai ir grįžti prie pagrindai, ir pažiūrėtų į dešimtuką dalykų apie meilę atrodo, kad daug žmonių, atrodo, pamiršo.

1. Meilė yra sunkus darbas

Kiekvienas, kuris buvo ilgalaikius santykius tikrai turėtų žinoti, kad tai būtų tiesa. Pažinčių ne tik atsitikti ir tada likti puikus amžinai; ji reikia dirbti nuo abiejų partnerių. Meilė poreikius įsipareigojimą ir pastangų, jei nori, kad ji truks.

2. Mylėti reiškia kompromisą

Jūs negali būti savanaudis žmogus, ir būti pripildytas meilės tuo pačiu metu. Nėra dviejų žmonių gali susitarti dėl visko, o tiesiog gauti nuobodu, todėl ten turi būti kompromisas meile ji dirbti.

load...

3. Meilė uždirbo

Meilė yra ne teisė, jūs turite uždirbti. Jūs uždirbti meilę per rodantis priežiūros, užuojauta, pagarba, gerumu ir daug, daug daugiau. Pavartojus per meilę suteikta, jis bus tiesiog išnyksta.

4. Meilė yra jūsų dienos pasirinkimas

Niekas negali padaryti jums mylėti kitą žmogų ir jūs visada turite pasirinkimą. Žmonės dažnai pamiršta, kad jų partneris vis dar turi pasirinkimą, net ir po daugelio metų santykius ir jie gauna didelis siurprizas, kai šis pasirinkimas yra naudojamasi.

5. Meilės neatsitinka per naktį

Meilė iš pirmo žvilgsnio gali būti galimybė, bet ji vis dar reikia laiko, net už tą meilės rūšis, subrendęs. Reikia laiko, kad tikrai geriau pažinti ir suprasti kitą žmogų ir net ilgiau, kad būtų galima priimti viską apie juos.

6. Meilės ne visada sklandžiai

Nors „laimingas kada po“ Būtų tikrai malonu, realesnis tikslas siekti būtų mielai didžiąją laiko! Tai tiesa, ką jie sako apie medaus laikotarpiu, jis gali trukti amžinai, tačiau jis reikalauja pastangų iš abiejų pusių.

7. Meilė gali ateiti kartu, kai jis mažiausiai tikimasi

Meilė tikrai gali jus nustebinti, kartais ir dažniau, turite mažai kontroliuoti, kai tai įvyks. Lygiai taip, kaip kažkas negali priversti jus myliu juos, jūs negalite sau patinka kažkas arba.

8. Meilė yra rizika,

Kai įsimyli, Jūs vartojate buvo sužeistas riziką. Meilė yra dalykas, kuris gali įdėti mums mūsų labiausiai pažeidžiamų, tačiau rizika yra vienas, kad yra gerai verta.

9. Meilė gali padaryti mums aklas

Meilės taip pat gali padaryti mums pamatyti tik tai, kas mes norime matyti. Tai gali padaryti jums nepastebėti, kad indiscretions arba blogiausiu, piktnaudžiavimo elgesį, ir tai, kai meilė gali net tapti pavojinga.

load...

10. Meilė yra didelis ir meilė yra verta!

Tegul ne gauti pernelyg neigiama apie šį nuostabų dalyką, kad mes vadiname meile nors! Taip, tai baisu, jis gali būti skausmingas ir tai tikrai sunkus darbas, bet, kas yra baisu Vieta šis pasaulis būtų be meilės!

Kokie kiti dalykai apie meilę dauguma žmonių linkę pamiršti?

load...