10 dalykų, apie kuriuos niekada neturėtumėte rašyti vaikino

Text yra toks greitas, paprastas ir pigus būdas bendrauti, kad daugeliui žmonių, ji tapo jų pagrindinis būdas prijungti prie žmonių. Text, nors neateina be savo pavojų ir potencialių trūkumų. Tai neįmanoma perteikti balso tonas tekste, todėl žodžiai gali atrodyti sunku ir šalta, kai jie nėra skirtas būti ir tai lengva išlydėti tekstą negalvodami jį per gerai, kai esate piktas, ar buvo per daug gerti. Kai jūs text vyro, turite būti ypač atsargūs, nes vyrai ne paprastai naudoja tekstus, kiek moterų, todėl jie nėra susipažinę su teksto terminų ir santrumpų. Jei esate textaholic ir mylėti siuntimo tekstus, galbūt gerai skaityti šiuos dešimt tekstus, kurie niekada neturėtų Siųsti vaikinas.

1. Asmens paslaptys

Nepamirškite, kad jūs niekada negali būti tikras, kuris turi jūsų vyras telefoną į savo rankas, kai jūs siunčiate jam tekstą, todėl nereikia teksto jam jokių asmeninių ar intymias paslaptis, kad jums būtų nesmagu, jei kažkas skaityti. Jis galėjo paliko savo telefoną ant jo rašomojo stalo darbe ar jis galėjo paskolinti jį draugui naudoti. Kai kurie žmonės yra tiesiog smalsus ir jie imsis paslėptą smailė ties kažkieno tekstinius pranešimus iš smalsumo.

2. Negalima siųsti visus savo asmeninius duomenis tekste

Jei norite suteikti vaikinas savo adresą, tada pasakykite jam telefonu, nerasyk jam. Dėl panašių priežasčių, kaip mūsų pirmojo taško, jūs nenorite savo nuotrauką ir savo namų detales patekimui į blogas rankas. Jei jo telefonas buvo pavogtas, tada jums bus neįsivaizduoju, kas jums gali tiesiog pakvietė apvalios gėrimų šį vakarą!

load...

3. „Mums reikia pasikalbėti“

Jei siųsti šiuos žodžius žmogui, tada jums gali taip pat išsiuntė jam tekstą, sakydamas: „Tai daugiau nei“, nes tai, ką jis yra labiausiai tikėtina, kad bus galvoti. Net jei jis nemano, kad tai yra tai, ką reiškia tai, „Mums reikia pasikalbėti“ skamba skubiai ir oficialus. Tai skamba kaip, nepriklausomai nuo pokalbio tema bus, tai tikrai nesiruošia būti malonus.

4. „Kodėl jūs atsakė dar?“

Yra daugybė tekstų, kaip šis, kad galėtumėte siųsti ir nusiminusi vyro, įskaitant: „Ar jūs mane ignoruoja?“, „Ar ne jūs gausite savo paskutinį tekstą?“ Ir „Prašome atsakyti“. Ne kiekvienas turi savo telefoną priešais jų akis dvidešimt keturių valandų per dieną. Tolesnės tekstinius prane ¹ imus tikrai erzina, jis tikriausiai tiesiog užsiėmę arba laukia ramioje momento, kai jis gali kalbėti su jumis tinkamai. Būkite kantrūs, jis bus su jumis, kai jis gali.

5. „Ar jus beveik čia dar?“

Jeigu jūs kada nors žinoma visiems, kurie tai daro, tada jums suprasti tik kaip erzina tai yra. Dirbate vėlai, jūs žinote, kad jūs vėluojate, ir atspėti, ką? Jūs turite būti dar vėliau, todėl, kad jūs turite traukti daugiau, sustabdyti automobilį, tiesiog todėl jūs galite pasakyti asmenį, kad esate susirinkimą, dirbate vėlai! Jei jis yra dešimt minučių per vėlai, tada duoti jam pailsėti. Jūsų text nebus gauti jį yra koks nors greitesnis.

6. Sarkazmas neveikia teksto

Kaip minėjome mūsų įvedimo, niekas negali girdėti savo balso tonas tekstiniu pranešimu. Ką jums reiškia būti sarkastiškas ar juokinga pranešimas gali būti lengvai skaitomas ir visiškai netinkamu būdu, kai jis greitai skaityti telefono. Būkite atsargūs, ar jums bus praleisti visą savo gyvenimą, paaiškinantį, kad jums buvo tik juokauja tikrai.

7. „Atsiprašome, bet jis per“

Išardymas su kuo nors per teksto yra vienas iš svarbiausių text etiketo didelių ne-ne-aisiais. Jei jis nesitiki, tada klausos naujienos bus blogai, be jo atėjimo į šaltą ir buku tekstą formą. Jei atėjo laikas baigti ryšį, tada tai padaryti tinkamai ir tai padaryti akis į akį. Tai tiesiog bailiai tai padaryti nuotoliniu būdu tekstą ir jis bus dar labiau įžeidžiantis nei ji turi būti už savo ex.

8. Ne sekstingas veidu pic

Tiesiog kaip ir siunčiant savo namų adresą tekste, jūs tikrai norime, kad kiekvienas pasaulyje, kad būtų galima matyti savo veidą intymioje nuotraukoje jus? Jūs galite pasitikėti jūsų vyras šimtu procentų, bet jūs vis dar negali būti tikri, kur jo telefonas ir jūsų nuotraukos gali baigtis kada nors. Kas dar blogiau yra tai, kad tie iš jūsų vaizdai gali baigtis internete ir eiti virusinės taip pat.

9. „Kas jums buvo iki?“

Šis tekstas ketina pliaukštelėti iš dviejų galimų dalykų. Arba esate beviltiška vėl jį pamatyti, ar jūs nepasitikite jį! „Kaip buvo jūsų diena?“, Būtų daug geresnis būdas sužinoti, ką jis darė neseniai ir jis neturės jam galvoti, kad jūs patikrinti ant jo.

load...

10. „Ar jūs tikrai mane myli?“

Jūs tikrai neturėtų kada siųsti kaip šį tekstą, nes tai skamba Lipnus ir beviltiška. Vaikinai patinka jų erdvėje, kartais ir jie nekenčiu stumiamos į kalbėjęs minties. Jei jis myli, jis jums pasakys, kai jis yra pasirengęs, ir jis tikriausiai nebus padaryti jį tekste.

load...