10 dalykų, apie kuriuos nežinote apie glitimą

Atrodo, kad daug painiavos apie glitimo ir privalumus ir trūkumus dieta be gliuteno. Glitimo dietos yra būtinybė, kurie glitimo netoleruojantiems ar turi celiakija žmonių, tačiau ji taip pat tapo madinga eiti be glitimo, nes tikima, kai turi būti sveika ir naudinga, kai bandote numesti svorio. Tiesa apie glitimo nėra taip vienareikšmiška, kaip jums gali turėti minties, nors, todėl skaityti šiuos dešimt netikėtų faktų apie glitimo ir glitimo mitybą, kad jūs tikriausiai nežinojo.

1. Ką maisto produktų sudėtyje yra glitimo?

Glitimo yra baltymas, kuris natūraliai susidaro maiste, pavyzdžiui, kviečių, miežių, kukurūzų ir rugių, todėl rasite glitimo duona, sausainiai, pyragai, ir panašių tipų keptomis ir konditerijos gaminių. Jūs taip pat galite rasti glitimo daugelyje kitų tipų produktų taip pat, pavyzdžiui, salotų padažams, sriuboms, padažams ir alaus. Jei jūs turite sekti dieta be gliuteno dėl medicininių priežasčių, tada jūs turite būti atsargūs ir pirkti tik garantuoja 100% be glitimo produktų.

2. Galite ne visada pasitikėti glitimo nemokamą produktą

Žmonės, kurie kenčia nuo celiakija, kuris yra plonojoje žarnoje, kuri leidžia žmonėms padidėjęs jautrumas glitimo liga, negali pasitikėti visas paženklintus maisto produktus, nes be glitimo, kad būtų saugūs juos valgyti. Kai greito maisto parduotuvėse, pavyzdžiui, pradėjo reklamuoti be glitimo galimybes, tačiau maistas ruošiamas side-by-side su maistu, kad jo sudėtyje yra glitimo, todėl kryžminio užteršimo yra daugiau nei tikėtina. Būk atsargus.

load...

3. Glitimo dietos nebus jums numesti svorio

Glitimo yra ne tai, ką daro jums priaugti svorio, tai kalorijos, kurios ir žmonės dažnai painioja glitimo dietos angliavandenių nemokamai dietos. Vienintelis būdas numesti svorio, kaip mes visi žinome, yra sudeginti daugiau kalorijų nei suvartojate ir A dieta be gliuteno nėra geriau, ar blogiau už jus, kai jūs bandote mesti svarų.

4. Glitimo dieta gali sumažinti migrenos

Kas yra tiesa apie glitimo dietos yra tai, kad ji gali būti didžiulis padėti žmonėms, kurie kenčia nuo dažnų migrenos galvos skausmą. Vienu konkrečiu tyrimu buvo nustatyta, kad priimant dieta be gliuteno visiškai sustojo migreninio galvos skausmo kai kuriems pacientams.

5. Ėjimas glitimo ne visada yra sveikas pasirinkimas

Vyksta be glitimo nėra, bet kokiomis priemonėmis, raktas į trumpąją sveikatos ir gyvybingumo. Tiesą sakant, vyksta visiškai be glitimo iš tikrųjų gali būti kenkia jūsų sveikatai. Jūs gaunate savo pluošto ir mitybos daug iš produktų, kurių sudėtyje yra glitimo. Jei ketinate be glitimo, tada jums reikės padidinti vaisių ir daržovių, kad jūs valgote sumą ir įsitikinkite, kad jūs gaunate pakankamai geležies, vitamino B ir pluošto savo mitybą.

6. Be glitimo produktai dažnai yra daugiau druskos ir cukraus

Bet iš anksto paruošto maisto tipo, jūs surasite, kad gamintojai dažnai pridėti daugiau druskos ir cukraus pridėti daugiau skonio maisto kompensuoti už tai, kad jie paimtas, kad jie gali ženklina ją kaip „sveika“. Tiesiog kaip mažai riebalų maisto dažnai yra papildomai pridėta druskos ir cukraus, todėl per do glitimo fasuotų maisto produktų.

7. Galite rasti glitimo kai kurių grožio produktų

Jei tikrai reikia sekti glitimo gyvenimo būdą, tada jūs turite būti atsargūs, apie kosmetikos produktų, kad jūs naudojate per daug. Glitimo negali būti absorbuojamas per odą, bet tai labai lengva praryja mažas sumas grožio produktus atsitiktinai. Grožio prekės gamintojai naudoja glitimo kaip stabilizatorius ir į daug produktų emulsiklis, todėl jautrumas žmonės turėtų ieškoti glitimo produktų.

8. Kaip žinote, jei esate glitimo jautri?

Glitimo netoleravimo simptomai gali būti apsvaigęs burtai, migrena, galvos skausmas, skausmus organizme ir dažnai protrūkius egzema. Vienintelis būdas sužinoti, ar glitimo netolerancija yra šių problemų priežastis, tai eiti be glitimo tam tikrą laiką. Jei simptomai išvalyti, tada jūs turite savo atsakymą!

9. Kaip žinote, jei turite celiakija?

Jei turite celiakija, jūsų imuninė sistema eina į overdrive, kai vartoji glitimo. Simptomai svorio, jausmas labai pavargęs, pilvo pūtimas, silpnumas ir jausti skausmą visame kūne. Liga yra genetinis vienas ir jis turi įtakos maždaug vienas iš šimto žmonių pasaulyje. Yra speciali medicininė testas, kuris gali būti atliekamas, jei įtariate, kad jums gali būti kenčia nuo celiakija.

load...

10. Glitimo etiketė turi dabar reiškia be glitimo

Be jau minėtų su kryžminio užteršimo problema, kuri gali atsirasti greito maisto restoranų, JAV, bent jau dabar galite pasikliauti glitimo etiketėje. 2017, Maisto ir vaistų administracija nusprendė, kad glitimo turi galvoje, kad bet koks glitimo kiekis gali būti maisto bus toks mažas, kaip negali būti jokio pavojaus niekam sergantiems celiakija. Kitose šalyse, mes primygtinai rekomenduojame, nors, kad jums patikrinti, kas be glitimo ant etiketės iš tikrųjų reiškia.

load...