10 charakteristikų, kurios iš karto padarys tave žmona materialine

Skyrybų skaičius visame pasaulyje niekada nebuvo didesnis kaip gauti atskyrimą tampa vis lengviau. Tačiau skyrybų vis dar yra skaudi procesą, kad ji visada buvo ir tokie mes visi turime kada nors anksčiau įdėti mūsų boyfriends pagal didesnį tikrinimu nei įsitikinkite, kad jie yra vyras medžiaga.

Tuo pačiu metu, nors, mūsų partneriai, taip pat išleisti mus mikroskopu įsitikinti, kad mes esame žmona medžiaga. Ir todėl, kad santuoka yra skirtas būti visam gyvenimui, ir yra skirtas trukti per rūpesčius ir turto, mes tiesiog negali įdėti koja negerai, jei norime būti žmona medžiagą.

Jei esate šiek tiek tikri dėl ko savybės jums reikia padaryti didelį didelį šuolį nuo paprasto draugei žmoną gyvenime, tegul pažvelgti 10 patarimų, kaip būti gera žmona.

load...

1. Žinote, kad kelias į savo širdis per savo skrandžio

Vyrai myli maistą. Žinoma, moterys myli maistą irgi, bet vyrai tai patinka daugiau. Tiesą sakant, jie love it tiek daug, kad kai, ar jų partnerė yra geras virėjas ar blogas virėjas yra pakankamai, kad būtų spręsti pertraukiklis, kai kalbama gauti prikabinti.

Jei esate DAB ranka virtuvėje ir gali krabždesys iki skaniausia, dauguma aromatingesnio valgį šią Viduržemio jūros pusę, jis mylės tave amžinai. Kita vertus, jei negali pasakyti vištienos iš Turkijos, ir jei manote, kad grūdų būti miltai, jūs ketinate kovoti gauti jam eiti ant vieno kelio.

2. Jūs tiesiog patinka Nustebinkite Jį

Kitas patarimas, kaip būti gera žmona nustebinti savo vyro kartas nuo karto. Gerai, moterys myli netikėtumų, ir mes galbūt patiks jiems daugiau nei vyrų. Bet vaikinai vis dar myliu staigmenų taip pat – tai tik jie nori skirtingų rūšių netikėtumų.

Žiūrėti, o mes gauti visus sentimentalus, kai mūsų Beau duoda namo gėlių puokštę, vaikinai tiesiog myliu jį, kai jums nustebinti juos pasakoja jiems, jie gali išeiti ant golfo savaitgalį su savo bičiuliais. Jei jūs ketinate padaryti didelį žmoną, jums reikia įsitikinti, kad jis žino, kad jūs tegul patinka jo bitai laisvės su draugais dabar ir tada.

3. Jūs neturite Nag per daug

Kitas svarbus patarimas, kaip būti gera žmona, kad būtų išvengta kibimas savo vyro visomis priemonėmis. Jei kada nors buvo ką pamatyti jūsų paraiška turi būti žmona medžiaga perskrodė ir sudegino, tai faktas, kad jūs priekabės.

Ponios, visi vaikinai turės pripažinti, kad dalykas, kuris gąsdina juos dauguma apie tai, kaip prikabinta yra Didysis Nag.

Jie ateina namo, pasakykite jiems, kad jie vėlai ir vakarienė sudeginti.

load...

Jie bando plauti indus, pasakykite jiems, kad jie ne daro teisingai.

Jie yra dušas, pasakykite jiems, kad jie jau paliko rankšluostį ant grindų.

Jie eiti į futbolo žaidimą, jūs reikalauti žinoti, kiek laiko jie bus namuose.

Šis pakartojimas natūra erzina, ir anksčiau ar vėliau jūsų vyras bus tik noriu rėkti. Taigi būkite jautrūs ir imtis ko šiek tiek lengviau. Mes visi klystame laikas nuo laiko, bet jums nereikia išlaikyti kibimas jam apie savo.

4. Jūs Skatinti savo svajonių ir ambicijų

Kitas puikus patarimas, kaip būti gera žmona yra įsitikinti, kad jūs gerbti ir skatinti savo vyro svajones ir siekius. Iš tiesų, o ne jam pasakyti jis yra kvailas ir kad jis turi būti racionalus ir dirbti 9 – 5 visą savo gyvenimą tik suteiks jums saugumą, jums reikia paskatinti jį sekti savo svajones.

Žinoma, jums turėtų būti protingas apie visa tai. Jei jo svajonė reiškia, kad jis vyksta, kad jūs abu benamiai, jums reikia pasikalbėti dalykų per su juo. Bet niekada sudrėkinti savo svajones, užsisakyti jį „gauti realaus“.

5. Jūs turite Pomėgiai ir ambicijos

Tradiciškai, vaikinai visada buvo vadovams santykiuose. Jie yra tie, kurie eiti į darbą ir sukurti karjerą, o mes likti namuose pasigaminti ir rūpintis mažyliais. Viskas tikrai pasikeitė iki 2017 ir daugiau moterų nei bet kada anksčiau turėti karjerą.

Ir tai yra geras dalykas. Vaikinai dabar noriu jums parodyti keletą interesus ir ambicijas savo. Užuot paskui jį aplink namą su savo teptuku ir kastuvu, jie nori jums gauti ten ir padaryti kažką sau. Jie nori jums turėti savo interesus ir pomėgius ir gebėti išreikšti savo talentus.

6. Jūs tegul Jo dalykas

Žinoma, nėra nieko geriau nei susituokusios poros išlaidų daug kokybės laiko kartu, ar tai dėl atostogų, restorane ar tiesiog priešais televizorių penktadienį naktį.

Bet jūs turite gerbti tai, kad jis yra vaikinas, kuris vis dar turi savo bičiuliais, kad jis norės pamatyti dabar ir tada. Taigi, o ne reikalauti, kad jis lieka su jumis visą laiką, jums reikia tegul jo dalykas dabar ir tada. Priešingu atveju, jis bus augti nusivylęs ir jis jausitės įstrigę. Žinoma, jis jums pasakys „viską“, tačiau yra keletas dalykų – pavyzdžiui, sporto – kad jis nori aptarti su savo pumpurus.

7. Jūs Malonus

Daug ponios žiūrėti iki Marilyn Monroe, bet tiesa yra ta, kad ji buvo ne pats lengviausias moteris gauti kartu su. Jos trečiasis vyras, Arthur Miller, buvo ašarojimas savo plaukų out dėka jos nuotaikų kaita ir jos nuolat scowling. Tiesą sakant, tik laiko ji kada nors padarė šypsena buvo viešai. Tai nepadarė už laiminga santuoka.

Taigi, mūsų kitas patarimas, kaip būti gera žmona, kad būtų malonu jūsų vyras visais laikais. Žinoma, nėra nieko blogiau nei dirbtinės laimės, ir mes visi gauti bliuzo bylą dabar ir tada. Bet jūs bent reikia įsitikinti, kad jūs esate geras ir rūpestingas, kad jūsų vyras, o ne piktas, scowling ir apskritai nemalonus. Paskutinis dalykas, kurį jis nori pamatyti po ilgos dienos darbe yra jūsų veidas griaustinio!

8. Jūs turi didelę valdymo ir organizaciniai įgūdžiai

Vaikinai linkę būti gana nerūpestingas, kuris gali sukelti finansinių problemų. Todėl dažnai visada iki mums ponios valdyti dieną į dieną dalykus, pavyzdžiui, sąskaitas ir skalbinių.

Žinoma, tai yra favoritai mes mieliau ne padaryti, bet jei santuoka ketina dirbti, tai tik tai, ką mes turime įsisiurbti. Ei, ten gali būti ledai ne visa tai galų gale!

9. Jums patinka Making Love

Kitas naudingas patarimas apie tai, kaip būti gera žmona, kad būtų lengvai prieinama jūsų vyras. Būkite dosnūs jam ir pramogauti savo norus. Jei turite praeities klausimus, kad jūs dar nesibaigė, jums tikrai reikia gauti daugiau nei jų pirmą kartą prieš jums susituokti. Tai bus tik sukelti plyšimas ilguoju laikotarpiu, ir tai bus tik jus abu nelaimingi.

Jūsų vyras nenori gauti bum spręsti iš santuokos – jis nori jus ten jam. Intymūs santykiai yra sėkmingos santuokos pamatų ir jam reikia ją.

10. Jūs pasitikėjimo vertas

Taip pat, kad galėtų pasitikėti, kad jums liks ištikimas jam, jūsų Beau turi galėti pasitikėti kiekvieną aspektą jūsų, kol jis išteka jums. Jis turi pasitikėti, kad jums nebus persistengti savo kreditine kortele ir gauti juos į skolą. Jis turi pasitikėti, kad jūs netapsite fanatiškas apie dietos, skatinti jį daryti tą patį. Ir jis turi pasitikėti, kad jūs netapsite pavydi apie savo praeitį.

Kaip būti gera žmona? Kokie jūsų patarimai?

load...