10 būdų, kuriais daugelis iš mūsų riboja save, net nežinodami

Kai kurie žmonės sako, kad didžiausia dalykas, kad gauna į pasiekimo būdas yra savęs tikėjimo stoka. Galų gale, mes visi esame gimę beveik lygi ir mes visi palikti pasaulį tuo pačiu būdu, taip pat. Tiesa, kad kai kurie žmonės gali geriau gyvenimo pradžią, nei kiti, bet kiekvienas gali daryti ką nors keisti savo gyvenimą, jei jie nori. Jei turite drąsos išeiti iš savo komforto zonos ir tolti nuo to, ką buvo naudojamas, jums greičiausiai gali pasiekti kur kas daugiau nei jūs manote yra įmanoma. Pirma, nors, jūs turite nustoti daryti tai, ką daugelis iš mūsų padaryti, kad palaikykite mus atgal. Jei jūs netikite, kad jūs galite pasiekti savo svajones, perskaitykite šiuos dešimt dalykų, kad daug žmonių tai padaryti riboja jų galimybes judėti į priekį gyvenime.

1. Gauname per Naudota sakydamas žodį negali

Aš negaliu paleisti maratonas, aš negaliu praeiti aukštąjį universitetinį išsilavinimą, bei Aš negaliu pradėti naują karjerą mano amžiaus, yra tik keletas iš „cant s“, kad mes visi naudoti pernelyg dažnai. Mes naudojame žodis negali, kai mes turėtų būti suprantama, kad kažkas būtų sunku pasiekti, tačiau nėra neįmanoma.

2. Mes visada saugų maršrutą

Daugelis žmonių visada saugų variantą ir tai reiškia, kad nieko, kad atrodo šiek tiek per nepažįstamą jiems išvengti. Tai kažkas, kad mes visi tam tikra prasme, kaip klijuoti maisto, kad mes žinome, ar visada vyksta pačiose vietose, kai mes eiti. Jei visada saugų ir patikimą variantą, nors, jūs niekada galės plėsti savo akiratį.

load...

3. Mums trūksta kantrybės

Daugelis žmonių taip pat nori greitų rezultatų iš visko, o jei jie nemato, kad jie mesti per anksti ir pereiti prie ko nors kito. Daugelis dalykų, kad mes norime užtruks pasiekti ir kad eina numesti svorio, kiek ji mokytis naujų įgūdžių. Jei jūs ieškote pakeisti visą savo gyvenimą, jums reikia duoti jai laiko atsitikti ir nepasiduokite per anksti.

4. Mes bijo pokyčių

Pokyčių baimė yra dažna problema daugeliui žmonių jie gauna taip patogu jų aplinkoje ir jų kasdienybe, kad pokyčių mintis tampa tikrai baisu viena. Tai dažnai priklauso žmonėms grįžti, nes, pavyzdžiui, jie nori naują darbą, bet jie nenori prarasti savo draugus darbe. Jie pamiršta, kad jie vis dar galima pamatyti tuos draugus iš darbo ir kad jie bus susirasti naujų draugų naują darbą.

5. Mes nenorime būti kitoks

Jis visada lengviau sekti, ką visi kiti daro ir eiti su minia. Kartais, nors, mes turime paklausti, ar tai yra tikrai tai, ką norime daryti, ar mes tik atsižvelgiant į mažiausio pasipriešinimo keliu. Dauguma didžiųjų lyderių ir pasiekę žmonės, kurie ėjo nuo grūdų ir bandė kažką kitą.

6. Mes pamirštame, kaip tikimės,

Galbūt mes visi esame tik šiek tiek per praktiškas, kartais ir mes tapome bijo tikiuosi. Mes analizuojame dalykų per logiškai ir pamiršti, kad kartais svajonės išsipildo. Jei manote, kad nieko gero niekada atsitikti su jumis, nei laikys jus atgal iš net bandyti. Kartais verta pasitikėti laimė ir tiesiog tikiuosi, kad viskas nereikia eiti savo kelią.

7. Ieškome per sunku nesėkmės

Kiekvienas turi nesėkmių ir nusivylimų, bet jei jūs visada tikisi blogiausio, tada jūs niekada ketina imtis riziką, kad gali atnešti jums daugiau naudos. Būtų geriau pasirengti nesėkmės galimybė, bet ne tikėtis, kad ji, ar jums bus amžinai apriboti save.

8. Mes mesti per anksti

Žmonės taip pat dažnai mesti bando pernelyg greitai. Bet kova, kuri yra verta kovoti bus sunku ir ten pat gali būti nesėkmių kelyje. Mesti ir pėsčiomis per greitai, gali būti paprasčiausias variantas, bet tai nebus kada jums, kur norite būti.

9. Mes pamirštame, kodėl mes darome dalykus

Kai bandote pagerinti sau ar keisti savo gyvenimą, tada jūs turite niekada pamiršti, kodėl jums prasidėjo šiame kelyje. Galutinis tikslas gali atrodyti negreitai, tačiau, jei norite išsaugoti ją savo galvoje, jis duos jums vairuoti neužsiėmė.

load...

10. Mes ne klausytis mūsų širdyse

Jūsų širdis yra dažnai geriausias indikatorius, ką jūs tikrai norite, tačiau daugelis iš mūsų yra per išsigandęs sekti mūsų širdis. Vietoj to, mes klausytis mūsų protai, kad Papasakokite savo idėjas yra kvaila, ir mes tiesiog svajoja. Mes pamirštame, kad visi geriausi idėjos ateina iš širdies ir kad kartais, tai geriau tegul širdis valdys galvą.

load...