10 būdų, kaip įveikti riebus plaukus

Atsižvelgdama neplautas plaukų yra tikras nepatogumas, todėl, jei esate ieškant, kad jokia šampūnu suma atrodo, kad jums per dieną be jūsų plaukai sukant neplautas vėl, jums gali tekti patikrinti šiuos patarimus apie tai, kaip įveikti riebiai plaukus. Neretai, norint nustatyti neplautas plaukų jums reikia išbandyti keletą skirtingų požiūrių, kol rasite vieną, kuris tinka jums. Jūs taip pat gali tekti išbandyti gydymo derinys visiškai išlaikyti riebalų perteklių kontroliuoti. Čia yra dešimt namų procedūros ir patarimų, kurie padės jums įveikti neplautas plaukų gera.

1. Įsitikinkite, kad jūs naudojate tinkamą tipo šampūnas

Jei turite labai riebiai plaukus, tada jūs ketinate reikia plauti kiekvieną dieną ir jūs ketinate reikia naudoti tinkamą rūšies šampūno jūsų tipo plaukams. Jums reikia vengti produktų, kurių sudėtyje yra bet kokio aliejaus, pavyzdžiui, argano aliejaus, kuris puikiai tinka kondicionavimo sausiems plaukams, bet ne taip gerai, jei turite neplautas plaukų. Naudoti produktus, sukurtus specialiai neplautas plaukų ir išvengti bendrosios paskirties tipų šampūnai ir kondicionieriai.

2. Skalauti plaukus kruopščiai

Vienas labai paprastas, bet labai svarbus punktas paminėti tai, kad jums reikia įsitikinti, kad jūs skalauti plaukus kruopščiai, kai turite neplautas plaukų. Jei paliksite bet šampūno likučių ant plaukų ne visi, tai bus padaryti jūsų plaukai sunkesni ir jis bus, kad ji atrodo greasier. Kai šampūnas plaukus, nuplauti ją per kol jūs galite pajusti, kad jis yra Piskliwy švarus.

load...

3. Laikykite rankas nuo savo plaukus

Kiekvieną kartą, kai tu žaidi su savo plaukais, jums stimuliuoti riebalinėse liaukose ir, kad bus padaryti jūsų plaukai greasier. Jūsų rankos taip pat turi natūralių aliejų ant jų taip pat kartu su purvo ir aliejų, kad jums bus įlaipinami per dieną. Pabandykite išeiti iš veikia pirštais per plaukus ar žaisti su juo įpročio, o kurie padės sumažinti jūsų plaukų riebalus.

4. Sumažink šilumą

Galite matėme šiuos patarimus straipsniuose apie sausų plaukų, tačiau šilumos bus vienodai kenkia jūsų neplautas plaukų per daug. Labai karštas vanduo ir elektra įrankiai išdžiūti plaukus, bet jei turite neplautas plaukų, Jūsų riebalinėse liaukose bus per kompensuoti tą sausumo ir padaryti jūsų plaukai net greasier. Plaukite plaukus drungnu vandeniu ir išjunk temperatūrą Jūsų plaukų džiovintuvas ir bet šildomomis įrankių, galite naudoti. Tai bus sumažinti jūsų plaukų riebumą ir jis bus pagerinti savo būklę.

5. Sumažinti kondicionieriaus

Naudoti kondicionierių tik labai taupiai, nes neplautas plaukų nereikia labai daug kondicionieriai. Jis netgi gali būti verta praleidžiant kondicionierius apskritai ir pamatyti, jei tai išsprendžia savo riebaluoti plaukai problemą. Jei pastebėsite, kad jums reikia kondicionieriaus, pabandyti taikyti jį į tik plaukus patarimų ir laikant jį kuo toliau nuo šaknų.

6. Citrinų sultys skalavimo

Vienas iš geriausių natūralių būdų įveikti neplautas plaukų yra naudoti citrinų sultis. Citrinų sultys natūraliai rūgštus, todėl bus padėti skaidyti naftą plaukus. Šampūnas ir skalauti plaukus įprastu būdu ir tada naudoti sulčių mišinį iš trijų citrinų, sumaišytų su vandeniu kvorta kaip galutinio skalavimo. Tai paliks plaukus jausmas daug švaresnis ir jis bus išlaikyti riebalus toli daug ilgiau.

7. Obuolių sidro actas

Kitas puikus ingredientas skalauti, kad įveiks neplautas plaukų yra mūsų senas geras draugas obuolių sidro actas, kuris taip pat bus pašalinti produktų sukurti iš savo plaukų. Tai tas pats metodas, kaip ji yra su citrinos sultimis. Sumaišykite du šaukštus obuolių sidro acto su vandeniu ąsotis ir tada naudoti, kad kaip galutinio skalavimo plaukus.

8. Soda

Soda bus iškirsti savo plaukų riebalus taip pat ir čia yra du būdai, kad galite jį naudoti. Jūs galite pridėti sodos šaukštą į puodelį vandens ir skalauti plaukus su juo arba galite pridėti šiek tiek soda į savo įprastą šampūną. Pabandykite naudoti vieną iš šių metodų du kartus per savaitę, ir jūs netrukus turėtų pradėti rodyti skirtumą. Ji taip pat kovoti su bet kokia pleiskanas turite.

9. Juodoji arbata

Tanino rūgštis arbata bus sumažinti per plaukus aliejumi, tačiau nepamirškite, kad juoda arbata gali patamsinti plaukus, todėl geriausia, kad būtų išvengta šį vieną, jei turite teisingą plaukus. Statūs karštame vandenyje arbata, palikite jį atvėsti šiek tiek, ir tada taikyti jį į savo plaukus ir palikite jį maždaug penkias minutes. Tada šampūnas ir skalavimo kaip įprasta.

load...

10. Degtinė

Alkoholis gali būti labai geras plaka neplautas plaukų ir daug žmonių sako, kad degtinė yra geriausias alkoholinis gėrimas šiam tikslui, tačiau jūs neturite jį gerti! Praskiesti vieną stiklinę degtinės su dvi stiklines vandens ir tada išskalaukite plaukus per tą mišinį. Palikite tai sėdėti už maždaug dešimt minučių, o kai jūs nuplaukite jį iš naujo, jūsų plaukai bus tepalas nemokamai.

load...