10 bruožų, kurie gali bauginti vaikiną

Ar jūs kada nors turėjo jausmas, kad vyrai, atrodo, būti šiek tiek prisibijo artėja jus? Na, tai gali būti dėl duodate klaidingus signalus. Tai tiesa, kad vyrai rasite sėkmingų ir pasitikinčių savimi moterų patraukli, bet jei persistengti maitinimo įvaizdį, galite įdėti vaikinai išjungtas. Jums gali būti sėkmingas vadovas, ar didelis miestas advokatas tą pačią dieną, ir vyras bus grožėtis jums už tai, tačiau jis vis dar norite pamatyti savo moterišką pusę, kai esate kartu, ar namie. Vyrai nėra įbauginti sėkmės, bet jie nori jaustis kaip žmogus santykius. Štai dešimt dalykų, kad jūs galite daryti, kad būtų įbauginti vaikinas.

1. Neleisdama jam būti džentelmenas

Jei esate vadovas darbe, tai gali sunku leisti, kad eiti vakarais, bet stengiuosi ne išsiveržti į priekį visą laiką, kai esate su vyru. Tegul užsisakyti vyno, atidaryti duris jums, ir kruša kabina. Tai ne silpnumo tegul vyras išsiveržti į priekį ženklas, bet tai yra vaidmuo, kad jis tikėsis imtis. Jis žino, kad esate gana pajėgi valdyti savo, bet jis nori daryti dalykus teisingą kelią jums.

2. Ne todėl santykius prioritetas

Vyrai rasite tai bauginanti, ir labai erzina, jei jūs niekada atrodo, kad bet kuriuo metu dėl jų. Jis nenori jausti, kad jis visada bus antroje vietoje į savo darbo grafiką, ir jis nenori būti skirstomi į „lango“ savo dienoraštyje. Svarbu, kad abi santykius žmonės padaryti, kad santykiai prioritetas.

load...

3. Maitinimo padažu datos

Ką jūs dėvėti ant datos gali padaryti vyras jaučiasi iš vietos ir nepatogu. Ką jūs dėvėti salę tikriausiai ne visi, kad tinka dienos, todėl nereikia eiti tiesiai iš darbo, eiti namo pirmas ir pakeisti į kažką daugiau moteriška ir patraukli.

4. Būdama perfekcionistas 

Būdamas perfekcionistas gali jums vietas, bet ji taip pat gali būti labai atbaido žmogaus jei jums atnešti, kad perfekcionizmas kiekvieną savo gyvenimo aspektą. Tai leis atrodyti, kad nieko nėra pakankamai gera jums, įskaitant vaikinas esate su. Galite reikalauti tobulumo savo darbą, bet bus šiek tiek labiau atsipalaidavęs, kai esate, arba vyrai ignoruojama jums, nes jie manys, kad jie tiesiog nėra pakankamai gera, kad atitiktų jūsų aukštus standartus.

5. Kalbant per daug apie darbą 

Būkime sąžiningi, kalbėti apie darbą visą naktį ketina būti nuobodus ne geriausi laikai, bet jei esate darbą, kad vaikinas nieko nežino apie ne visi, jis ketina jaustis nuobodu ir nepakankama. Nebent vaikinas yra ta pačia veikla kaip jums, ir jis yra tikrai domina, palikite visus kalbėti apie tai, kas vyksta finansų rinkose, kai esate darbe.

6. Pernelyg konfliktinė

Jei turite natūraliai savimi elgesys apie jus, pabandykite ir tonas, kad žemyn, kai jūs einate į pasimatymus. Nėra nieko blogo su teigdamas save, kai jums reikia, bet ne gauti į nereikalingų kovų su žmonėmis, kaip laukia darbuotojų restoranuose. Jei paslauga buvo ne visi, kad didelis, nereikia padaryti didelį sceną apie tai, ypač, jei tai buvo jūsų diena, pasirinkome restoraną.

7. Neleisdama savo apsaugos žemyn

Vyrai taip pat rasite jums bauginanti, jei jie gauti jausmas, kad jie negauna žinoti tikrąsias jums. Atsipalaiduokite, patogiai įsitaisyti, ir būti pasirengę, kad jūsų užtvaras žemyn. Datos yra turėtų būti įdomus ir galimybė geriau pažinti vieni kitus geriau. Nei vienas iš tų dalykų nutiks, jei nuvilia savo kietajame išorinis paslėpti realus asmuo apačioje.

8. Jūs pažiūrėkite nepasiekiami

Jums gali tekti pasitikrinti savo kūno kalbą taip pat ir įsitikinkite, kad, kaip jūs stovėti ir laikyti save ne sakau vyrai neišnyks. Jei priimti vyriškas ieško, agresyvus ieško pozicija, jums bus įbauginti daug vyrų, ir jei jūs stovite su savo ginklų sulankstyti visoje savo krūtinės, jums atrodys, kaip jūs nenorite būti vertinamas. Pabandykite atsipalaiduoti, įdėti šypsena ant veido ir atrodo kaip jūs iš tikrųjų norite pasikalbėti su žmonėmis.

9. Jūs esate pernelyg argumentuotai

Jei esate asmuo, kuris mėgsta laimėti argumentą, tada strigo tą bruožas, kai esate ant datos. Įrodyti, kad jūsų dienos yra visiškai neteisus kažkas vargu ar mylimą jus jam, todėl leiskite jam eiti, ir nebandykite plaktukas taškų namus per sunku, jei esate teisūs.

load...

10. Ne šypsosi pakankamai

Jei norite padaryti, kad vaikinas jaustis patogiai ir negali būti įbauginti jus, tada šypsena. Šypsena yra patraukli ir svetinga ir ji pasakoja vaikinas, kad esate laimingas, kad jo bendrovė. Jei norite išsaugoti laivagalio veidą visą naktį, jis ketina būti įdomu, ką jis padarė blogai.

load...