10 blogų santykių klaidų, kurias daro daugelis moterų

Kaip išlaikyti sveikus santykius? Mes visi klystame, tačiau kai kurie klaidų, kad žmonės santykiuose yra tiek paplitusi, kad jums būtų manyti, kad mes visi žinome, kaip jų išvengti dabar. Bet vis tiek tie patys klaidų yra daroma, ir mes visi esame tikriausiai kaltas todėl kai kurie iš jų. Čia yra dešimt blogiausių klaidų, kad visos moterys bus padaryti santykiuose, tam tikru momentu:

1. Tikitės jį proto perskaitytą

Vienas iš labiausiai paplitusių klaidų, kad mergaitės padaryti, kad jie tikisi, kad jų žmogus „žino, ko“ instinktyviai. Jis turi žinoti, kad tu jį myli. Jis turėjo žinoti, tu buvai nusiminusi. Jis turi žinoti, kas jums patinka ir nepatinka. Deja, tai neveikia ir senamadiškas Talking yra vienintelė priemonė tai!

2. Jūs gaunate pavydi su jokio pagrindo būti

Pavydas, ypač kai ji yra visiškai nepagrįstas, visada sukelia trintį santykius. Jis niekaip negali eiti per gyvenimą niekada kalbėti su kita mergina, todėl suteikia jūsų vyras šiek tiek kredito ir parodyti jam savo pasitikėjimą. Jei jo veiksmai yra Sutrikimas jus, tada pasikalbėkite su juo ramiai apie tai, bet ne padaryti atsitiktinius kaltinimus, jie bus tiesiog vairuoti jam toli.

load...

3. Jūs neleidžia jam pakankamai erdvės savo paties

Duok jam šiek tiek erdvės, kai jis blogai nusiteikęs, jis bus kovoti su ja savo kelią, kai jis yra pasirengęs. Vyrai nėra labai gerai aptarti savo emocijas ir, jei minia jį, youll-tik, kad ji blogiau. Moters natūralus instinktas yra padėti, bet kartais tai geriausia ne išbandyti ir padėti per daug, per greitai.

4. Jūs klaidą jį su klausimais, kai nubėgo ramybės

Kitas dalykas, kad moterys nesupranta, kad vyrams reikia savo žemyn laiką. Jis turi savo, sėdėti ir nieko nedaryti akimirkas, o jei hit you jam rimtų klausimų, iš mėlynos, jis ketina susipainioti, pasimetė ir irzlus. Pasirinkite savo akimirkas protingai ir gausite keletą prasmingų atsakymus į klausimus!

5. Jūs neturite pasakyti jam kas negerai

Jei neturite pasakyti jam, ką jis padarė blogai, tada jis niekada nežinote. Daugelis moterų mano, kad jis turėtų žinoti, ką jis padarė, kad juos slegia ir tada atsakyti į klausimą „kas yra negerai?“ su suirzęs „nieko“! Yra šiek tiek kitaip, kad yra daugiau Doprowadzający į wściekłości su vyru, nei šis.

6. Jūs praleisti daug laiko su draugais

Kiekvienas žmogus turi savo draugus ir laiko sau, tačiau kai merginos atrodo pirmenybę savo draugus virš jų partneriu. Negalima pamiršti, kad jis turi jausmus ir poreikius priežiūros ir dėmesio per; ir nereikia manyti, kad, nes jis myli tave, praleisti daugiau laiko su savo draugais, nei su juo bus gerai.

7. Jūs leiskite sau eiti

Jūs negalite tiesiog leiskite sau eiti, nes esate pastovius santykius. Daug moterų padaryti galvoju, kad jie gali pamiršti apie savo išvaizdą namuose, kai, jei nieko, jie turėtų būti bando dar sunkiau klaidą. Jums reikia išlaikyti, kad gandai ir atrakcija gyvas, išlaikyti santykius įdomus jums abiems.

8. Jūs neturite gyvenimą už santykius

Įvertinusi pasakė, kad jis būtų klaida per daug laiko praleidžia su savo draugais, taip pat svarbu, kad išlaikyti savo išorės santykių gyvenimą. Dėmesys visą savo laiką ir dėmesį į santykių yra ne tik blogai jums, tai taip pat padaryti jūsų vyras jaučiasi pasmaugti.

9. Jūs gaunate pernelyg patogiai

Kelionė per apsigyveno ir pernelyg patogiai vienodai galima vadinti tampa pernelyg nuobodu. Bendra klaida yra manyti, kad dėl to, esate laimingas, jūsų vyras turi būti per daug. Ne visi vyrai yra pasirengę visiškai prijaukinti gyvenime, todėl nepamirškite dar išeiti, išbandyti naujus dalykus ir daryti dalykus kartu. Būdami kiekvieną naktį nėra įdomus visiems.

load...

10. Jūs skubėti jį į turintiems vaikams

Jaučiatės išspręstas, esate laimingas, todėl dabar atėjo laikas vaikams! Oho čia! Įsitikinkite, kad esate abu pasiruošę vaikams, prieš pradėdami dekoravimo darželio. Tai didelis žingsnis tiems, todėl ne tik daryti prielaidą, kad jis yra pasirengęs, nes jūs esate.

Ką kiti santykiai klaidų daug moterys?

load...