10 blogiausių maisto produktų turėtumėte datą

Įprasta patarimai, kaip elgtis ant datos yra būti savimi, bet, kai jis ateina į jūsų pasirinktą maisto, protektoriaus atsargiai, nes ką pasirinkti iš meniu galima padaryti tarp sėkmingo datą ir nelaimės skirtumą. Tai ne tik nepatogus maisto produktų, kad jums reikia, kad būtų išvengta; jis taip pat apie tai, kas jūsų pasirinkimas maisto sako apie jus, kad jūs turite galvoti apie tai. Venkite nepatogios akimirkas, gėdingai išsiliejimus ir pasirinkimus, kurie suteiks klaidingą įspūdį. Perskaitykite šiuos dešimt maisto produktų, kad būtų pats blogiausias maistas galėtumėte pasirinko į pasimatymą.

1. Nepersistenkite daržoves

Paprastai, mes būtų pasakyti krūva tų daržovių ant jūsų lėkštės, nes taip jie taip gerai, bet jei esate pasimatymą su vaikinu nesate žinomas jau seniai, tai būtų geriausia nevalgyti per daug Veg. Priežastis yra paprasta; daržovės gali sukelti dujų ir nenorite turėti nesustoti į tualetą, arba, dar blogiau, turi gėdingai protrūkio vėjo.

2. Venkite pirštų maisto produktai

Prisėsdamas į šonkauliukai ar Buffalo Wings nėra gera idėja, kai esate ant datos. Graužti kaulų gauti paskutinis tiek mėsos tiesiog neatrodo seksualus ne visi, ir nei bus iš barbekiu padažu tepinėlis, kad jūs paliekate visoje burnoje atrodo gerai arba. Pirštais maisto produktai yra nelaimė laukia atsitikti, todėl ignoruojama, kol jūs žinote, vaikinas tikrai gerai.

load...

3. Austrės

Austrės turėtų būti afrodiziakas ir jie yra gana sudėtingas maisto, bet kai kuriems žmonėms, jie yra blogiausia rūšies maisto planetoje ir net tik žiūri kažkas valgyti žalias austres bus padaryti juos užkelti. Venkite nieko panašaus austrės ar sraiges, nes ne kiekvienas mano, jog jie yra delikatesas ir jums gali kai kurie žmonės ne savo valgio.

4. Negabaritinių sumuštiniai

Jei jūs ketinate reikia vystyklų nuvalykite bałagan po to, kai valgyti kažką, tada jūs pasirinkote klaidingą dalyką išjungti meniu. Nėra taip, kad valgyti mega dydžio sumuštinį ir surasti elegantiška tuo pačiu metu ir nėra vengiant išsiliejimų būdas. Pasirinkite maistą, kad jūs žinote, kad galite valgyti kaip ponia, East, kol gausite į šiek tiek geriau pažinti vaikinas.

5. Spageti

Jei galite valgyti spageti dubenį nedarant vieną slurping garsą, arba gauti pomidorų padažas žemyn savo smakro, tada mes sveikinu jus, nes valgyti spagečius, elegantiškas būdu, yra žygdarbis, kad yra ne tik dauguma iš mūsų. Nebent esate 100% tikri savo spagečių valgymo įgūdžių, nereikia net galvoti apie Užsakant ją į pasimatymą. Čiulpti sruogų spagečiai niekada padaryti jums atrodo kietas restorane.

6. Česnakai

Česnakai yra dar vienas ne-ne pagal datą meniu. Jei laukiate gauti bent bučinį, tada praleiskite česnakus, nes ji suteikia jums blogas kvapas ne kartą ne visiems. Blogiau nei, kad tik valandą ar taip, česnako kvapas net bus lėtai iš savo odos per daug! Net jei jis užsakymų česnako patiekalą, jūs geriausiai patariama vengti ją į pasimatymą.

7. Salotos kaip pagrindinį patiekalą

Vyrai norėtų, kad mergaitė su apetito, todėl net jei jūs žiūrite savo svorį, nereikia užsisakyti salotos arba užkandis jūsų pagrindinis patiekalas ir tada pasiimti per jį ir palikti jį daug nepanaudotas. Jei tai padarysite, jis yra linkę manyti, kad arba jūs nepatiko jo pasirinkimą restorane, ar jums nepatinka jam. Jei esate pernelyg nervingas su savo maistą ant datos, jis taip pat bus įdomu apie tai, kaip nervingas jums bus per kitų dalykų.

8. Kukurūzų burbuolės

Kukurūzų burbuolės yra vienas iš tų maisto produktų, kurie yra tiesiog neįmanoma valgyti su bet kampo. Nebent jūs ketinate išbandyti ir valgyti su peiliu ir šakute, o tiesiog ieškoti kvailas, turėsite pagraužti ją, pliurpti jį ir ištraukite nerimą veidą, o jūs traukite atgal lūpas gauti į jį. Tada, kai baigsite su jūsų kukurūzų burbuolės, jums šypsena saldžiai ir atskleisti visus mažai bitai geltona įstrigo tarp dantų. Ne, palikti kukurūzai dėl kitą dieną burbuolės.

9. Gazuoti gėrimai

Nuomos PTL didžiulis BURP nėra pernelyg patrauklus tiek, todėl palikti gazuotų gėrimų kitą naktį per daug. Laikykis vyno, ir gerti saikingai, nes iš gazuotų gėrimų burbuliukai kaip kolos bus sukurti jūsų viduje ir sugauti jums netikėtai.

load...

10. Neik didelis

Mūsų galutinis patarimas DATE valgomasis etiketo, yra ne užsisakyti didžiausios valgio meniu, o tada prašyti papildomų bulvytės! Sveika apetitas yra patraukli, bet valgyti pakankamai maisto išmaitinti penkis tai tikrai ne. Jeigu jūs einate didelis ant kiekvieno, žinoma, jis bus galvoti apie tai, ką jums gali atrodyti po penkerių metų laiku.

load...