10 blogiausių būdų suskaidyti su savo draugu

Išardymas su žmogumi, yra kažkas, kad dauguma iš mūsų turės padaryti tam tikru mūsų gyvenimo etape, ir tai niekada lengva, ką reikia padaryti. Daugeliu atvejų, tikriausiai ne iš tikrųjų nekenčiu vaikinas, jums tiesiog nepatinka jam „tokiu būdu“ nebėra ir kad galima padaryti pasakoja jam dar sunkiau. Taigi, kas yra mergina daryti? Ar jums susėsti su juo akis į akį, ir pasakykite jam naujienas? Arba, jūs rasti kitą būdą nutraukti santykius? Geriausias būdas, žinoma, yra jam pasakyti tiesiai į veidą, bet daug žmonių pasirenka rasti būdų, kaip išvengti, kad ir kad tik tarnauja, kad ji blogesnė už jį. Jei esate susidūręs su šia dilema, tada čia yra dešimt blogiausių galimų būdų, kaip galėtų nutraukti su savo draugu, kad prašome, tikrai, jums neturėtų net svarstyti.

1. Siųskite jam tekstą

Siuntimas tekstą pasakyti savo draugu jo per atrodytų kaip gana švarus ir efektyvus būdas spręsti problemą, tačiau, tikriausiai jis toks ir būtų vienas iš blogiausių idėjų kada nors turėjo. Įsivaizduokite, jei jis susitvarko, kad tekstą kaip jis yra apie eiti į svarbų susitikimą darbe, ar jis gauna ją kaip jis pasakoja jo draugai Kokia puiki draugė, jis turi! Teksto taip beasmenis ir šalto, ir jis vis dar nori pamatyti tave ir pasikalbėti apie tai vistiek.

2. Pakeitus savo būseną „Facebook“

Vienas pelės paspaudimu ir tai daugiau! Na, jau nekalbant apie tai, kad tai yra dar vienas bailys išeitis tinkamai sakau jam, kad jis gali būti paskutinis žmogus pamatyti pokyčius. Visi jūsų bendri draugai žinos, kad jis vieną kartą, tačiau jis neturi clue, ką jie sako apie! Pasakykite jam, prieš jums pasakyti visam pasauliui, tai daug gražiau būdas daryti dalykus.

load...

3. Daro veiką viešai

Sakau jam viešoje vietoje yra klaida, kad daugelis žmonių, kad per daug. Jūs manote, kad jis nereaguos taip blogai su kitais žmonėmis aplink, bet jūs visiškai neteisus. Jis ketina turėti lygiai tokias pačias emocijas ir klausimus, kaip jei buvo padaryta jį privačiai. Tik dabar, jūs ketinate turėti auditoriją stebi tave iškelties savo draugu ir atspėti, kur jų simpatijos bus melas.

4. Slepiasi nuo jo

Vengti jam nebus geras būdas baigti ją arba. Viską, ką jis ketina daryti yra nuolat kamuoja jus, kol jūs pasiimti telefono, arba atsakyti į duris. Jūs galite ne tik baigti be pasakyti žodį, tai grubus ir neteisinga. Jis netgi gali pranešti policijai, kad jūs dingo!

5. Sako jam viską, ką jums nepatinka apie jį

Pasitaiko, kad sakau jam visai nieko, būtų jam pasakyti viską, ir kad galėtų būti lygiai taip pat blogai. Jam nereikia jums duoti jam visų jo gedimus ir trūkumus sąrašą; jis ketina jaustis blogai, kaip ji yra. Būkite šiek tiek švelnesnis, nei su vaikinu; norite padalinti su juo, gerai, bet ne sunaikinti jį visiškai.

6. Apgaudinėja jį

Tada, žinoma, yra galimybė negali pasakyti jam ne visi, bet pradėti pažintys kažkas vistiek. Jūs žinote, kad tai yra negerai, ir tai nesąžininga tiek vaikinai. Jei žinote, į savo širdį, kad santykiai yra daugiau, tada pasakykite jam, prieš pradėdami pamatyti ką nors kita.

7. Kaip kažkas jam pasakyti

Jūs tikrai turėtų turėti drąsos pasakyti savo draugu, kad esate išardymas sau. Klausia draugui padaryti tai už jus tikrai bailiai. Tai yra dalykas, kad schoolkids daryti, o ne visiškai subrendę suaugusieji rūšiuoti.

8. Būti bjaurus į jį, kol jis išverčia tave

Kai kurie žmonės griebiasi yra tiesiog bjaurus savo partneriui, tikintis, kad jie juos sąvartynas ir kad imsis atsakomybę nuo jų. Jūs galite tiesiog pasitraukti iš jo ir pradėti kritikuoti viską, ką jis daro, bet problema yra, jis gali net gauti pranešimą, ir tada jums bus gyvena žiaurios santykius, ir jūs turite pasiekti nieko.

9. Apsimesti, kad tai tik laikina

Daug žmonių galvoja, kad jie leis asmenį žemyn daugiau švelniai pasako jiems, kad tai tik bandomoji atskyrimas. Senas „Man reikia šiek tiek laiko sau, dėl o“ neveikia, ypač, jei jis vėliau mato jus su kitu žmogumi. Visi jūs darote su tai yra pratęsti agoniją. Tai kur kas geriau, kad jį gauti per su, o tada jis gauna galimybę judėti į priekį per daug.

load...

10. Pasakykite jam, jums bus tik draugai

Kitas būdas, kad gali atrodyti Kinder, bet neišvengiamai, kad viskas sunkiau jam yra jam pasakyti: „Mes vis dar galime būti draugais“. Tai bus neįmanoma jį matyti jus kaip tik draugui, net jei jūs galite tai padaryti. Negalima žaisti žaidimus kaip šis su savo emocijomis, padaryti švarų pertraukos. Galbūt kada nors ateityje, jums gali būti draugai, bet ne dienos po to, kai išsiskyrė su juo.

Kaip lūžti su savo draugu gražiai? Kokie jūsų patarimai?

Lik laimingas!

load...