10 blogiausių būdų flirtuoti su kuo nors

Jūs manote, kad senieji būdai flirtuoti yra data, ir kad atėjo laikas jums ir visi kiti bandė kažką naujo.

Problema čia yra ta, kad: a) senų metodai nėra data ir b) savo idėja naujo galėtų būti kažkas juokinga, kad turi katastrofiškų pasekmių.

Norėdami įsitikinti, kad jūs niekada patenka į priėmimo jums atrodo undateable kiekvienam kambaryje asmens spąstus, leiskite pažvelgti 10 blogiausių būdų flirtuok su niekuo išvaizdą. Patarimas: venkite juos visus!

load...

1. Psichologinės teroras – ir tada atskleidžiant jų gyvenimo istorija Them

„Taigi, jums patinka dešrainius?“

„Kaip jūs žinote?“

„Duh! Jūsų profilio nuotrauką atgal į 2009, kvailas. „

Taigi, jūs tiesiog rasti juos Facebook ir jūs nuspręsite atsiduoti daugybė „Facebook“ persekiojimas. Nors tai gali būti smagu už jus, ji taip pat gali būti Creepy jei tada nuspręsti atskleisti jiems viską apie savo gyvenimą. Raktas į flirtuoti yra rasti dalykus apie kitus žmones – ne pasakoti jiems viską, ką jie jau žino. Kur tuo, kad įdomus?

2. Netrukus Stiprus

Jūs nusprendėte eiti nužudyti po penkių minučių. Sėkmės!

Taip, nes jūs gonna reikia. Iš flirtuoti džiaugsmas yra visi į pasiūlymą; tai sugriauta, kai ateis per stiprus. Jei jums pernelyg arti jų tik po kelių minučių, kad jie gali jaustis savo kvėpavimą ant jų, jūs nesiruošia gauti bet kur. Jie tik ketina prisiimti esate beviltiška ir socialiai remtiniems asmenims. Vietoj to, atgal išjungti ir paleisti jį atsainiai. Pasilinksmink!

3. Smiling iš tolo

Taip, fantastinis koketavimas technika yra sugauti kažkieno dėmesį iš kitos pusės iš kambario. Jums padaryti akių kontaktą ir jums šypsena. Tai leidžia kas nors žino, kad jus domina.

load...

Bet jums reikia padaryti žingsnį. Jei norite išsaugoti sėdi ten, šypsosi ir žiūri, jis ketina kreiptis į kažką labai keistai po valandą. Jums reikia padaryti pirmą žingsnį kelis momentus, kai jūsų akys užrakinta. Flirtas išsibarstę visą naktį yra ne kietas, ir jis tampa tikrai nemalonu po kurio laiko. Kaip, jie negali pasakyti, jei jūs flirtuoti su jais arba dydžio juos kažkas.

4. Flirtas su savo draugu

Per 1967 Flirtavimas Guidebook „Flirtas su savo draugu“ buvo aukštai ant Do sąrašą. Tačiau mokslininkai jau nustatė, kad tai tik tikrai ne dirbti. Nors flirtuoti su jų draugas yra puikus tiems, kurie yra pernelyg drovūs flirtuok su realiu tikslu, tai nereiškia, kad jūsų ketinimai aiškūs. Nekilnojamojo asmuo esate suinteresuoti neturi clue, kad jūs kasti juos vietoj, ir jums gali baigtis išlaidų mėnesių bando vytis beviltiškas.

Kaip ir daugelis dalykų gyvenime, jūs turiu gauti tiesiai į tašką.

5. Prilipti prie „Facebook“

Nėra jokios abejonės, apie tai: kai kurie iš mūsų turime sidabro pirštus ir mes galime flirtuok kaip George Clooney, kai mes apie „Facebook“. Bet kai jis ateina į realų pasaulį ir faktinio tinkamo bendravimo, mes užšalti. Neturime sidabro kalbos, ir mūsų pokalbis-iki linijos tampa netvarka.

Problema yra ta, kad jei klijuoti prie „Facebook“ per ilgai, jūs tikrai nesiruošia gauti bet kur. Galite tik „kaip“ jų Paveikslėliai tam tikrą laiką prieš kito asmens bus nuobodu ir judėti pirmyn. Jie nori realaus gyvenimo Flirtavimas, žinote!

6. Ne text amžius

Manau, kad raktas į gerą flirtuoti yra išlaikyti juos laukia? Pagalvok dar kartą. Jei sąmoningai pernelyg ilgai į tekstą atgal, jie bus nuobodu. Jie gauti nusivylė ir jie bus prarasti susidomėjimą. Geras flirtuoti seansas yra vienas, kur viskas juda greitai, ir pagreitį auga kaip noras didėja. Jūs turite būti greitas ir šmaikštus, o ne lėtas ir nuobodus. Niekas nenori, kad. Jei jie jau texted ir jūs esate tokioje padėtyje, kad atsakymas, tada atsakinėti!

7. Per daug Teasing

Erzinimas yra didelė dalis flirtuoti, ir visi geriausi flirters mėgautis juo. Bet kartais galite eiti per toli. Jei, pavyzdžiui, dantį sudaro visą savo flirtavimo repertuarą, galbūt norėsite sugalvoti naują dėžutę gudrybės.

Per daug dantį ilgainiui padaryti kitas asmuo gauna gynybinės, ir šiuo metu viskas gali tapti rimta ir nervingas. Jūs nenorite, kad jie pikti, nes kai jie supykti viskas sugriauta. Erzinti, pajuokauti, bet ne per daug. Ir laikyti jį šviesos!

8. Patyčios

Prisiminti žaidimų, kad sakė, kad jei jums traukite priešingos lyties plaukus, ateityje juos ir slap juos kodą, tai todėl, kad jūs turite simpatiją jiems? Taip, tai neveikia, kai jūs užaugo. Jūs tiesiog negali sudaužyti ką nors į veidą ir tikėtis, kad bus paženklinti „Flirter Metų“. Ji neveikia, nebent esate 8. Gerai?

9. Viliojanti valgymas

Mes visi matėme vyrai ir moterys stengiasi būti viliojanti, kai jie valgo savo maistą filmus. Gerai, nėra pabandyti apie tai; jie taip viliojanti, kad mes kartais gauti šiek tiek karšto ir nesiteikė! Tačiau, nors aktoriai sugeba padaryti lyžis saldainis išvaizdą Žavus, galite ne. Jei bandysite ją, jums tik baigti su kiaušiniu ant veido (tikriausiai tiesiog jei bandysite valgyti kiaušinį gundančiai).

Kai jis ateina į valgymo maistą kartu, tiesiog prilimpa prie priėmimo į akis ir klausytis jų pokalbio. Niekada negalima bandyti naudoti bananą kaip pasiūlymo. Jis negali dirbti. Pasitikėkite mumis.

10. Kodėl toks rimtas?

Flirtavimas yra skirtas būti įdomus, ir taip ji kartais gali sukelti susitikimams. Bet tikrai ne visada. Jei esate asmuo, kuris mano, flirtavimas tai kitas asmuo nori ilgalaikius santykius su jumis, jūs turite problemų. Kitą kartą, kai jūsų darbas kolega flirtuoja su jumis ir paliečia tavo ranką, nereikia padaryti klausia jų, jei jie nori susitikti su savo tėvais klaidą. Tiesiog lengva, atsipalaiduoti ir pasilinksminti. Jei ji veda kažkur, tai veda kažkur. Bet jūs žinote, kai ji pirmaujanti kažkur.

load...