10 bendrų meditacinių klaidų, kurių reikia vengti

Nėra nieko blogo su suklysti, nes tai, kaip mes mokomės. Tačiau, kai jums padaryti meditacijos klaidų, ypač, jei esate pradedantysis, tai gali sukelti jums mesti apskritai. Su atkaklumas, tarpininkavimas gali atnešti daug privalumų ir naudos, todėl skaityti, ir mes padėsime Jums išvengti Dešimt iš labiausiai paplitusių klaidų, kad žmonės daro medituojant:

1. Meditating kai esate pabrėžė

Kai tampate labiau patyręs meditacijos, galėsite naudoti meditaciją nuraminti jums akimirkų streso ar pykčio. Naujokas nors, tai geriau tik praktika meditacijos, kai esate ramus ir atsipalaidavęs nuotaika, kol geriau įvaldę kai metodus.

2. Darant prielaidą, kad darai tai negerai

Daugelis pradedančiųjų supykti ir manyti, kad meditacija yra ne darbo už juos, nes jie daro tai negerai. Tiesą sakant, nėra teisingų ar klaidingų linguoti daryti meditaciją, tik tai, kas tinka jums yra svarbi. Taigi, nereikia mesti, tiesiog stengiuosi ir jums pavyks.

load...

3. Meditacijos per ilgas, vienu metu

Dar vienas naudingas meditacijos patarimai pradedantiesiems išvengti medituoti per ilgai. Kokybė yra geriau nei kiekio, todėl nemanau, kad jūs turite medituoti valandų pabaigos, kad ji būtų veiksminga. Praktika, kai jūs galite ir imtis trumpos pertraukos, jei jūs manote, kaip ji, bet nebandykite ir stumti savo meditaciją ilgą laiką vienu metu.

4. NUOMOS ramiai gauti į kelią

Įvertinusi pasakė, kad nėra jokių teisės ir jokių skriaudas, sunku įvaldyti meditacija, jei ten yra ramiai apkrova vyksta aplink jus. Ieškoti patogų ir rami vieta medituoti, ypač, jei esate pradedantysis.

4. Remdamasi per daug vadovaujasi meditacijos

Kitas vienas iš gerų meditacijos patarimai pradedantiesiems išvengti remiasi vadovaujasi meditacijos visą laiką. Ekskursijos meditacijos gali būti puikus būdas gauti jums pradėti, bet jūs tikrai neturėtų remtis jais amžinai. Galų gale, tarpininkavimas yra geriausias, kai tai yra asmeninė patirtis, todėl tam tikru metu, tai geriausia, kad nustotumėte naudotis tiems, meditacija CD ir pereiti tik jis vienas.

5. Kaip piktas sau

Čia yra dar vienas geras meditacijos patarimai pradedantiesiems: nereikia pykti už save. Jūs turite būti kantrūs, kol jūs mokotės, ir bandyti ne gauti piktas, kai jums rasti sau galvoti per daug meditacijos metu. Kai jūs rasite sau pykti, pabandykite ir švelniai duoti save atgal į jūsų meditacijos ir ramybės; nesuteikia sau sunku.

6. Bandymas per sunku

Meditacija yra visa informacija apie atsipalaiduoti savo protą ir kūną, ir jei bandysite per sunku, jums taps tik pabrėžė ir nerimas. Kas nori šio ?!

7. Ne gauti pagalbą su savo meditacijos

Yra daug, kad jūs galite mokyti save apie meditaciją, bet taip pat yra daug mokytis iš ekspertų. Ėjimas į meditacijos instruktorius gali būti labai naudinga gerinant savo tarpininkavimo technika ir todėl daugiau galingas. Tai nesiskiria mokymosi žaisti žaidimą kaip golfo. Jūs galite mokyti save, bet instruktorius galės jums pasakyti, kur jūs ketinate negerai.

8. Meditacija po didelio valgio

Meditacija po sunkaus valgio nėra gera idėja arba, nes jums gali jaustis mieguistas ir užmiega. Tai geriausia planuoti medituoti prieš valgote, jei norite gauti maksimalią naudą iš sesijos.

load...

9. Meditating kai nesate patenkintas

Kitas mūsų meditacija patarimas pradedantiesiems išvengti medituoti, kai nesate patenkintas. Jums reikia rasti poziciją, kurioje esate patenkintas, ar tai būtų sėdint, stovint ar nustatyti. Jei esate nepatogu, ir jūs negalite atsipalaiduoti jūsų kūno, tada jūs negalėsite atsipalaiduoti savo protą.

10. Suteikti per anksti

Jums reikia praktikuoti tikrai gauti meditacijos pakabinti. Paimti į meditacijos rutinos tam tikru dienos, ir nepasiduokite, jei neatrodo, kad reikia gauti norimų rezultatų. Negalima tapti vienas iš tų žmonių, kurie tik bandė meditacija kartą ir tada nusprendė, kad tai ne jiems.

Kokie jūsų geriausi meditacijos patarimai pradedantiesiems?

load...