10 baisių faktų apie fluoridą

Per 1964 komedija filmas, dr Strangelove arba Kaip aš išmokau nerimauti ir Love the Bomb, klausimas „Ar jūs kada nors matė Commie su stikline vandens?“ Yra prašoma.

Tuo metu ten buvo daug klausimų, susijusių su fluorido vandenyje daug. Daugiau nei penkiasdešimt metų po to, kai filmas buvo išleistas, objektas vis dar karšta tema.

Tiesą sakant, jis vis dar toks karšta tema, kad ekspertai vis dar tiria fluorido ir jos poveikį tiems, kurie jį gerti.

load...

Natūralu, kad valdžios institucijos mums pasakyti, kad fluoravimo yra visiškai gerai, ir ji net ateina su keletą naudą sveikatai. Valio už fluorido!

Tačiau yra dar vokalas grupė tarp mūsų, kurie ir toliau teigia, kad fluoridas turi tiek sveikų, tiek potencialiai pavojingų savybių.

Boo!

Tuo atveju, mes sužadinta savo apetitą tiek daug, kad jūs pribaigti savo stiklinę vandens perskaityti šį straipsnį, galime pažvelgti į 10 Super baisu faktų apie fluorido išvaizdą. Jūs galite tiesiog nori pasislėpti už tai sofos!

Daugelyje išsivysčiusių šalių tikrųjų nėra fluoruoti jų vandenyje

Nepaisant visko, mes iki šiol minėtos, dauguma Europos šalių ne iš tikrųjų gerti fluoridated vandens. Tad kodėl mes baidyti jums patinka tai ?!

Tai todėl, kad vis daugiau žmonių gerti fluoridated vandens Amerikoje vienas, nei jie visur kitur – derinama.

Australija taip pat yra tuo momentu, kai Murdoch vadovaujama paspauskite bando priversti fluoridated vandenį žemyn kiekvieno žmogaus gerklės situaciją.

load...

Klausimas tampa, kodėl ji yra tokia svarbi, kad Amerikos anketa gėrimai fluoridated vandens, kai 97% Vakarų Europos gyventojų geria ne fluoridated vandens?

Fluoras yra nuodingas

Taip, fluoridas yra nuodingas!

Paleisti jūsų gyvenime !!

Bet, um, tai toksiška tik tada, jei geriate per daug.

Fluorido yra ne periodinės lentelės, tačiau ji yra natūrali medžiaga. Be to, tai ore visą laiką, ir tai net maisto, kurį mes valgome. Ir, taip, tai į vandenį.

Kaip ir visi mineralai, dozė yra tai, kas daro nuodus. Jei gėrė per daug, jums patirti per toksiškumą. Ir tik todėl, kad nuodingų nereiškia, kad jis bus tikrai blogai jums. Alkoholis yra techniškai nuodas, ir dauguma iš mūsų nedvejodami apie gėrimo, kad dabar ir tada.

Viskas saikingai, matote.

Fluoras yra sveikatos, politinio ir socialinė problema

Dantų sukūrimas mums pasakyti, kad pridedant fluorido vandens naudą mūsų; jis neleidžia karieso ir ertmės.

Apie atvirkštinė pusė, liaudies teigia, kad vyriausybės yra be reikalo atskleisti mus į nuodingos medžiagos, kuri investuoja šį klausimą su politiniu pagrindu.

Tėvai, kurie už fluorido teigia, kad, nes jis neleidžia savo vaikų dantis nuo puvimo, ji taupo juos nemokėdamas begalinis brangių kelionių į odontologą. Tai taupo jiems pinigus. Taigi jūsų socialinio sistema su argumentais.

Taip pat yra dar vienas ekonominis argumentas būti turėjo: kai kurie žmonės teigia, kad per sąlyčio su fluoridu gali atsirasti fluorozė, kuri iš tiesų yra gana brangu gydyti.

Fluoras yra ne būtiniausias gydymas

Nepaisant žiniasklaida ir vyriausybės bando priversti vandens fluoravimas mums yra pritrūko įrodymų, kad fluoridas gali būti svarbi maistinė medžiaga.

Iš tiesų, ne vienas biocheminis mechanizmas jūsų kūno remiasi fluorido, kad padėtų jai tinkamai veikti.

Taigi klausimas tampa: kodėl mes buvo paprašyta jį gerti?

Dan-Dun-dun!

Dantų fluorozė tampa audra

Kaip minėta anksčiau, tėvai nerimauja, kad per ekspozicija fluorido gali sukelti fluorozę jų vaikų dantų, kuris kainuoja teisingą bitų dolerio gydyti.

Fluorozė yra dantų emalio spalvos pokyčiai, ir dabar yra didelis skaičius bylose, susijusiose su vaikų su dantų fluorozė. Iš tiesų, maždaug 41% yra 12 – 15 metų American vaikų dabar turi dantų fluorozė.

Tai yra kinda ignoruoja žiniasklaida ir vyriausybės, nors, kaip liaudies toliau (priversti) nuryti fluorido.

Sveikatos Privalumai fluorido retai diskutuojama viešoje forumo

Gerai, mes nesakome, kad fluoridas nėra ateis su naudą sveikatai. Mes jau pasakė, kad ji, nors faktas, kad jis apsaugo nuo dantų ertmes yra kinda paneigta tuo, kad ji išblunka dantų emalį. Oi!

Bet problema yra ta, kad rengėjai fluoravimo atrodo nenori aptarti savo naudą ir saugumą sveikatos viešame forume. Kvalifikuoti mokslininkai, kurie nežinote apie fluoro, ir kurie mano, kad tai gali būti pavojinga, laukia diskusija.

Cheminių medžiagų niekada atlikta randomizuotų klinikinių tyrimų

Fluoridated vanduo sudaro cheminių medžiagų, kurie yra žinomi kaip toksiški šalutiniams produktams, mūsų trąšų pramonėje. Tačiau Keista jie nebuvo prašoma atlikti atsitiktinius klinikinius tyrimus.

Fluoras gali sukelti audinių pažeidimą

Stomatologai norėtų mus manyti, kad fluoridas veikia tik mūsų dantis – ir geras būdas, kad. Bet fluoridas iš tikrųjų paveikia daugelį dalių mūsų organų, įskaitant mūsų smegenyse, mūsų kaulai, mūsų skydliaukėje, ir net mūsų cukraus kiekį kraujyje.

Yra netgi buvo pasiūlymų, kad per daug fluorido gali pažeisti smegenis, o sumažinti IQ vaikams.

Fluoras yra vienintelis Medicina įdėta į vandenį

Yup, nėra jokio kito įtraukta į viešojo vandens kartą fluoridas yra ten vaistas. Tai turėtų užkirsti kelią karieso (nors tai buvo užginčytos), ir dar fluorido yra ne svarbi maistinė medžiaga. Kuris kažkas daro atitinkančių kaip vaistas negaliojančiu.

Priežastis, kad daugelio Europos tautų atmetė fluoravimo yra todėl, kad jie sako, kad teikiant vaistai nė vienas iš mūsų paprašė per mūsų vandentiekis, yra netinkamas. Tai iš esmės yra masinės vaistų, kad mes net leidžiama sutikimą forma. Keista.

Mažas pajamas gaunančių grupių yra diskriminuojami

Jei turite mažas pajamas, ir jūs gyvenate rajone, kur viešasis vandens buvo taikomos fluoravimo, yra tikimybė, kad jūs neturite kito pasirinkimo, bet jį gerti.

Mažas pajamas gaunančių teritorijų, tai gali sukelti daugybė sveikatos problemų, kurios gali būti per brangu gydyti, pavyzdžiui, inkstų pažeidimo bei diabetu.

Jūsų Kūdikių gali kilti pavojus

Aš žinau, ką jūs galvojate:

„Baigiasi žudikas baisi tuo, kad tikrai panika mane iš mano Ratio. Ačiū! „

Bet kas tiesa yra ta, kad rengėjai fluoravimo neįsivaizduoju, ar kuriant audinių jūsų kūdikio organizme neigiamai paveikė, ar ne. Jie tiesiog manyti, kad viskas bus gerai.

Bet kai jis ateina į sveikatos prielaidos nėra pakankamai gera.

load...