10 aiškių ženklų, kuriais radote savo sielos draugę

Kai buvau jaunesnis, aš praleido daug laiko tikiuosi, kad vieną dieną aš susitikti mano sielos draugas. Mano draugai turėjo pažiūros susitiko jų, bet aš vis dar buvo įstrigo pažintys J. Loser, J. Tingus ir J. Negalima virėjas ne virėjas. Galų gale, aš atmetė idėją, kad sielos draugais egzistavo.

Be ieškote jo, nors aš atsidūriau įsimylėti su vyru, kuris man tikrai tikiu yra mano sielos draugas. Dėl priežasčių, nepriklausančių mano paaiškinimus, mes dalinamės giliau ryšį, kad aš kada nors turėjo su niekuo. Nėra pokalbio tema yra Užblokuotas, ir mes tiesiog manote, ką kiekvienas kitas galvoja. Tai tiesiog jaučiasi taip gerai.

Bet pakankamai apie mane! Jei jums įdomu, ar radote savo soulmate, čia yra 10 aiškūs požymiai, kad jūs turite…

load...

Jūs nenorite įsivaizduoti gyvenimą be jo

Jei negali – ar nenorite – įsivaizduoti gyvenimo be jo, tai Patikimas ženklas, kad jis yra jūsų draugei.

A soulmate yra kažkas, kas ateina į jūsų gyvenimą ir šviesos jį tokiu būdu, kad be jo, ten būtų tik tamsa. Jūs esate bijo galvoti, ką jūsų gyvenimas būtų, pavyzdžiui, jei jis paliko ir jums sunku prisiminti, kas jis buvo, kaip prieš jam atvykstant.

Koks jis buvo, kaip ji niekada nebuvo tai gerai.

Laikas yra teisė

Kartais nesate pasiruošę patenkinti savo soulmate. Jeigu aš sutikau mano mano dvidešimties, dalykai tiesiog nebūtų dirbę. Buvau ne tinkamoje vietoje, ir nė vienas buvo jis.

Tai, kaip ji veikia, ir laiko yra viskas. Jei jūs abu jaučiasi dabar pasiruošęs priimti vienas kitą į savo gyvenimą ir priimti šiuos santykius į savo kito loginio etapo, yra didelė tikimybė, kad jis yra vienas.

Jis iššūkiai jums

Ar jūsų vyras iššūkis jums, kaip niekas kitas daro? Ar jis stumti jums, kai jūs manote, kaip mesti? Ar jis kritikuoja jus, kai pareikšti neigiamas, „aš negaliu to padaryti šis“ tipo minčių?

Jei jis daro, tai geras ženklas, kad jis jūsų draugei.

load...

SOULMATES ten mums visais laikais, siūlo mums paramą, kai mums reikia, ir iššūkis mūsų mintis ir veiksmus, kai mes išeiti iš linijos. Jei jis jaučiasi taip, tarsi jūs padaryti ką nors charakterio ar neetiška, jis nesiruošia jums išeiti su juo. Jis ketina skambinti jums. Kodėl? Nes jis rūpi.

Jūs jaučiate jų skausmą

Kai jis turi bloga diena darbe, jaučiatės ją.

Kai jis yra nusiminęs, nes draugas teigė su juo, jauti ją.

Nepriklausomai skauda jam, skauda jums kaip daug.

Be to, jūs taip pat pasidalinti savo laimę ir džiaugsmą. Jūs manote, kad jis viską.

Jis žino, kas yra gera For You

Įdomiausia apie pirmųjų pasimatymų, kad judviejų yra tiek nežinoma vienas kitą, kad tai lengva gauti kito asmens nervus su savo sprendimus savo problemas. Jūsų draugei, tačiau žino, jus vidaus į išorę. Tiesą sakant, jie tikriausiai žinote jums geriau, nei jūs žinote patys. Ir dėl šios priežasties, jie visada žino, kas yra gerai.

Kai jūs pabrėžė, jie žinos, kaip sumažinti savo stresą.

Kai jaučiatės mėlyna, jie žinos, kaip nudžiuginti jus.

Kai jums reikia šiek tiek liko laiko, jie supras, ir jie duos jums savo erdvę.

Jūs turite tą patį gyvavimo tikslus

Pirmą kartą aš maniau, kad aš susitiko mano draugei pasirodė tik iliuzija. Visiems mastu ir tikslais, jis buvo vienas. Bet ten buvo vienas esminis skirtumas tarp mūsų dviejų, kad visada buvau ketinate gauti į kelią – mes turėjome skirtingus gyvenimo tikslus. Galų gale, aš įsivaizdavo vieną dalyką ir jis įsivaizdavo visai kas kita.

Jei jūs ir jūsų partneris yra dainavimas iš tos pačios dainos lapo, kai jis ateina į jūsų gyvenimo tikslų, tai yra neabejotinas ženklas, kad jis yra jūsų kosminė draugas. Svarbu, kad judviejų nori tuos pačius dalykus.

Jums jaustis patogiai aplink juos

Jūsų draugei, turėtų būti kažkas, kas jums jaustis be galo patogu tiesiog sėdi aplink su. Nesvarbu, ar jūs žiūrite televizorių su juo, restoranai, aplankant draugus ar net dirbti kartu, jis visada turėtų būti asmuo, galite atsipalaiduoti su.

Jei jis tiesiog niekada jaučiasi nepatogiai, o jaučiatės taip, lyg galėtumėte užmigti aplink jį ar net kiaulė aplink jį be dalykai vis keista, tai tikras ženklas, kad jis jūsų draugei.

Jūs nesutinku Kartais… 

Jūs nesutinkate kartais… Bet visada sutinka, kai ji ateina į svarbius dalykus.

Tai yra pagrindinis punktas. A soulmate yra ne tas, kuris ketina sutinku su jumis kiekviename mažame daikte. Jie nesiruošia sakyti „taip ir linkteli galvą į viską, ką pasakyti. Jie bus iššūkis jums dėl tam tikrų taškų, ir jie gali net turėti skirtingus interesus jums.

Bet kai jis ateina į pagrindų – pavyzdžiui, savo moralę ir vertybes – jie tame pačiame lygyje kaip ir jūs. Ir tai yra tai, kas svarbu.

Jūs gaunate drugelius pilvo

Žinoma, mes visi gauti drugelius mūsų tummies kai matome karštas vaikinas pėsčiomis iki mūsų, arba kai mes einame į pirmą kartą dienos. Tačiau tai yra ne tas pats, kaip drugeliai jūs gaunate, kai tu guli lovoje galvojau apie jį, arba kai jis tekstų, ar net kai jūs sėdite šalia jo ant sofos ir galvojate apie tai, kaip nuostabu visa tai.

Kai tai atsitiks, jūs žinote, ir įsitikinkite, kad jūs turite geriausią draugą jūs kada nors jūsų pusėje.

Jūs žinote, kad esate saugus

Jūs žinote, kad saugos ir saugumo jausmą, kai esate su savo vyru? Tai žinios, kad jis niekada jums pakenkti, ir visada bus ten jums, saugoti ir puoselėti jus? Tai yra Patikimas ženklas, kad tai yra neperleidžiama santykiai, ir jis yra jūsų draugei.

Jis taip pat siūlo savo santykius saugumą. Jūs jaučiatės taip, lyg jūs vaikinai gali įveikti bet kokias problemas, kartu, ir kad tiesiog nieko ketina pailsėti vienas nuo kito.

load...