10 aiškių ženklų, kad tavo ex nėra per jus

Jūs suskaidytas su vaikinu, ir jūs tiesiog norite perkelti į savo gyvenimą dabar. Kaip toli jūs esate susirūpinęs, kad viskas vėl ir nėra grįžta. Nėra taškas dar yra draugai. Jūs norite sumažinti visas ryšius ir sutelkti dėmesį į savo naują gyvenimą.

Bet savo ex išlaiko daro kai rimtai keista ir erzinančių dalykų, kad užuomina į tai, kad jis tiesiog yra ne per jus. Jis ragina jus į vidury nakties klausia jūsų patarimo dėl vienkartinės jis rado, ar jis „netyčia“ pasilieka nelygumai į jus ne Mall. Nepaisant sako jam tai visame prieš šešis mėnesius, yra įspėjamieji ženklai, kad galbūt, tik galbūt, šis vaikinas yra ne daugiau jums.

Taigi, jei nesate tikri, ar jis yra virš tavęs ar ne, patikrinkite mūsų naudingą sąrašą 10 aiškių ženklų, kad jūsų ex nesibaigė jus tik dar.

load...

1. Jis daro pasiteisinimų tekstą

Tarkime, jūs esate fotografas, kuris, žinoma, žino daug dalykų apie fotografų. Ir tada vieną dieną, savo ex – kuris niekada anksčiau parodyta jokio fotografijos susidomėjimą – siunčia jums teksto klausia jūsų, kurie geriausi dokumentiniai fotografai. Jūs žinote, tai yra visiškai atsitiktinis, ir kai jūs paprašykite jį, kodėl jis nori žinoti, jis daro tam tikrą pasiteisinimą, kaip: „. O, tai už kolegijos projektui“ Jūs žinote, jis meluoja, ir tai iš esmės reiškia, kad jis tiesiog ieško kai pasiteisinimas Pasikalbėti su tavimi. Kuo daugiau atsitiktinis tekstai, tuo daugiau galite būti tikras, kad jis yra ne per jus.

2. Guzas į jį visą laiką

„Išgalvotas matau jus čia!“, – sako jis su entuziazmu.

„Taip, išgalvotas mato mane čia grožio salone“ – jums pasakyti.

Daugiau iki taško, kas žemėje, jis čia daro? Jei nuolat veikia į savo ex skirtingose ​​vietose, jūs turėtumėte patikrinti savo „Facebook“ ir pamatysite, kiek kartų jūs nuolat reikšti savo vietą. Nuo šiol, kur jums eiti, nereikia pranešti jį socialinės žiniasklaidos. Jei mažai nenaudėlis saugo Popping, tai reiškia jis persekiojo tave. Kuris yra aiškus ženklas, kad jis vis dar užsikabinęs ant jūsų.

3. Jei jis savo reklamą, jis nepaliks jūsų pusėje

Paprastai, jei buvo tiek daugiau nei tarpusavyje, nenorite svyruos apie vienas kitą, jei atsitiko susitikti atsitiktinai. Jūs galite paklausti, kaip vienas kitą yra, bet jūs abu būti nusiteikęs nugalėti hast trauktis. Jei jis yra ne per jus, nors ir jis atsitrenkia į tave aplink miestą, jis norės jus ten taip ilgai, kiek įmanoma. Jis bus ugnis daugiau klausimų nei kulkosvaidis, ir jis gali net paliesti jums kelis kartus. Saugokitės, jūsų ex yra apie.

4. Jo Facebook Statusai slegia

„O, Dieve, gal dar ką nors suklysti ?!“, jis skundžiasi per statusą, prieš komentuodamas keletą minučių vėliau, kad taip, kažkas gali suklysti, nes jis tiesiog padarė.

Paprastai, kai kas nors buvo dempingo kaina jos imasi Facebook ir padaryti daug ir daug statusų. Net jei jie niekada padarė statusą savo gyvenimo, jie taps statusas karalius, potvynių savo žinių srautą, su savo žodžiais. Ir paprastai, kad statusai yra nevilties liūdna. Vaikinai paprastai išlaikyti savo emocijas sau, todėl, jei jūs matote savo ex aimana apie savo gyvenimo būklę, jūs žinote, jis vis dar ne per jus. Prastas vadovas, jis bus visas smūgis per ilgainiui.

load...

5. Jis vis dar klauso „Jūsų“ Daina

Jūs įeinate į Spotify vieną dieną ir pamatysite, kad jūsų ex buvo nužudyti „savo“ dainą. Hmm. Aišku ne per jus.

6. Jis lieka ryšį su savo šeima

Visi staiga, jis pradėjo komentuodamas savo mama ir tėtis nuotrauka aisiais „Facebook“. Jis niekada padaryti, kad anksčiau! Ir pažvelgti, kad jis net skelbti dalykus savo laiko juostą, rekomenduoti jiems straipsnius skaityti!

Jei jūsų ex yra ne daugiau kaip Jums, Jūsų šeimai tampa jo susieti su jumis. Jei jis negali kalbėti su jumis šių dienų, jis bus kalbėti su savo šeima, tikintis, kad jums dar kartą apsvarstyti dempingo jį. Galų gale, nors, jis bus gauti vaizdą ir augs nuobodu kalbėtis su savo mama apie mezgimo. Ji niekada nebuvo jo dalykas.

7. Jis prašo About You

Vieną dieną tavo draugas ateina pas jus ir sako, „Džimis (savo ex. Tai jo vardas Andrius.), Tiesiog texted mane, klausia, kaip jums buvo.“

Gurkšnis. Štai ką bijojo. Kadangi jūs neatsiliepiate savo tekstus per mėnesį, jis dabar susirūpinęs, kad esate miręs ir nori patvirtinimą iš savo draugui, kad esate gyvas ir kicking (jis žino, esate gyvas tikrai). Tai tik dar vienas gudrybė, kad jums jį teksto ir pasakyti, kad darai gerai, prieš klausia, kaip jis tai daro. Nepatenka už jį. Leiskite jam gauti per jus, kurioje jis darys, galų gale.

8. Yra Subtilus ženklai

Jei jis pradeda pasirašymo išjungti tekstinius pranešimus su keliais bučiniais, tai tikras ženklas, kad jis vis dar į tave. Po subyrėjus, kad bučiniai turėtų sustoti, jei jis išlaiko klijuoti juos ten (arba jei jis prasideda įskaitant daugiau bučinių), tai vis tiek subtilus užuomina, kad jis nori tave atgal. Yra ir kitų subtilių ženklų taip pat, pavyzdžiui, skelbti straipsnius į laiko juostą su viltimi, kad ji įkvepia convo.

9. Jis pasakoja apie savo Shared Memories

„Prisiminkite, kai mes…“

Ne, šie pokalbiai yra ne convos rūšies žmonių, kai jie per kažkas. Jūs tiesiog neina ten. Jūs pažiūrėkite į ateitį, o jei kalbate ne visi, jūs nuolat į banali, pavyzdžiui, kalbėti apie savo dieną ar oras. Jūs neturite kalbėti apie pirmą kartą abu turėjo intymumo, ar pirmą kartą pabučiavo. Tai tik parodo, kad vienas iš jūsų yra sunkumų pereinant.

O jei jis sako, „šiandien yra mūsų jubiliejus,“ žinote, jis vis dar kreivas.

10. Jis ne pasenusi

Jei jis buvo tvirtai singlas kaip metus, tai reiškia, kad jis nenori judėti. Jis galėjo turėti tikimybę iki šiol kažkas, bet jūsų atminties yra per skausminga. Jis nori, kad jūs, o ne kas nors kitas, mergina, kuri yra ne tokia gera, kaip jums. Jei jis susitikinėja, bet ne jums sakiau, kad tai taip pat dar vienas ženklas, jis vis dar nori jums atgal, nes jis bando ne jums pakenkti ir jis tikisi, kad jums imtis jį atgal bet kurią dieną dabar.

load...