10 aiškių ženklų, kad jis yra vienas

Žinant, kad esate pažintys puikus vaikinas yra vienas dalykas, bet žinant, kad jūs pagaliau susitiko „The One“, yra dar vienas dalykas apskritai. Ji niekada atsitinka gana kelią ji filmuose, o kartais, tai gali įvykti labiausiai netikėtų kartus, bet kai jūs patenkinti vyro, kurį norite praleisti visą likusį savo gyvenimą su, ji tikrai yra nuostabus jausmas. Jei buvo įdomu, jei nuostabus vaikinas jus su galėjo būti vienas, skaityti šiuos dešimt požymiai, kad jums pasakys, jis aiškiai yra.

1. Jūs kalbate apie „mes“, o ne „man“

Pirmasis ženklas, kad tai gali būti, kad vaikinas jums buvo laukia, kad jūs pradedate naudoti žodį MES, kur kas daugiau nei jums naudoti žodį mane. Jūsų prioritetai pradėti keisti ir jie dabar visada apima savo partnerį savo planus. Tai nebėra tiesiog ką norite atveju; tai dabar tapo, kas „mes“ norime.

2. Jūs karščiuotis, kai jis grįžta namo

Net jei buvo tik vienas nuo kito už darbe dieną, jūs vis dar praleisti jį ir, kai jūs žinote, jis yra savo kelią namo, pradedi karščiuotis apie tai ir jūs laukiame savo raktu garsą spyna iš durų.

load...

3. Ten tikrai yra fejerverkai

Mes visi žinome, kad medaus mėnuo negali trukti amžinai ir yra daug daugiau ilgalaikiai santykiai ne tik aistra, bet kai jūs pirmą kartą susitikti žmogų, kuris bus tas, kad kibirkštys tikrai skristi! Geras bendravimas, pagarba ir gerumas yra svarbu, kaip gerai, bet, kad pradinė „negali išlaikyti savo rankas kiekvieno kito“ jausmas yra gana awesome taip pat.

4. Nėra nieko, bet sąžiningumo

Kai tikroji meilė streikai nėra vietos melo ir apgaulės, ir, kodėl turėtų ten būti? Tiesą sakant, jums rasti sau atverti savo širdį ir pasakoja savo partnerių dalykų jūs niekada sakė niekam anksčiau. Kai jūs patenkinti vieną, tai jaučiasi, kad pirmą kartą savo gyvenime, jūs galite pasakyti ką nors, net savo giliausia paslaptis, ir jūs žinote, jis niekada spręsti jums už tai.

5. Jūsų draugai ir šeima gali pamatyti per

Tikėkite ar ne, jūsų draugai ir šeima tikriausiai pamatysite, kad tai yra rungtynės, dar prieš jums padaryti. Jie pamatys, kaip laimingas ir patogus esate kartu ir kaip arti jūs turite tapti per trumpą laiką. Jūs pastebėsite, kad jis pasveikino savo draugais ir šeima, tiesiog, nes jie yra laimingi, kad jūs esate labai laimingas.

6. Jūs esate patogiai kartu

Nors yra tie momentai, kad fejerverkai išjungti, taip pat bus tie laikai, kai jaučiatės puikiai turinį, daro absoliučiai nieko kartu. Jūs abu labai laimingas tiesiog hanging out, žiūrėdami televizorių ar dalintis favoritai. Jis tiesiog jaučiasi gerai būdamas kartu.

7. Nėra jokių savo galvoje abejonių

Kai jūs patenkinti vieną, pastebėsite, kad su šio vaikino, jūs niekada abejoju savo žodį ir yra absoliuti jokių abejonių ar įtarimų jūsų galvoje. Jūs imtis, ką jis sako nominaliąja verte ir jūs niekada net apsvarstyti galimybę, kad jis meluoja jums.

8. Jis yra pirmasis asmuo, pasakykite visas naujienas

Nesvarbu, ar tai gera žinia, bloga žinia, arba tiesiog atnaujinti, kaip jūsų dieną išvyko, tai jūsų partneris, jūs visada nori būti pirmas žmogus išgirsti apie tai. Jūs norite, kad jis būtų visko savo gyvenimo dalis, ir jūs norite jį pasidalinti savo gyvenimu su jumis taip pat.

9. Jūs planuojate ateitį kartu

Net nesuvokdami, kad tu darai tai jūs pradėsite įtraukti savo partnerį visose jūsų ateities planus taip pat. Tai gali šiek tiek dar anksti planus vestuves ar vaikams, bet net taip, planai atostogas, karjeros juda, ar didelių šeimos šventėms, visi dabar tikrai įtraukti jį į juos.

load...

10. Tavo širdis sako TAIP

Virš visa kita, jūs žinote, kai jūs įvykdėte vieną, nes jūs širdis tau pasakys. Nieko atrodo, kad klausimas gana tiek daug daugiau, ir jums bus pasirengę nuoširdžiai įsipareigoti santykius. Paprasčiausiai, tai yra romantika, kad jūs norite, kad niekada baigiasi ir jūs žinosite, kad jis jaučiasi taip pat, kaip per.

load...