10 aiškių simptomų nepakanka gerti vandens

Vanduo yra visur. Tai į žemę, į dangų, į upes, ir tai mūsų čiaupų. Dar, kad daugelis iš mūsų ir toliau neigia save atvėsti, gaivus stikline vandens. Vietoj to, mes gerti sodos, pagardinti pasirodo, kava, arbata, ir net alų. Iš tiesų, daugelis iš mūsų, dauguma mūsų vandens įleidimo iš tikrųjų ateina iš maisto. Jis kilęs iš mėsainiai, kumpių, sūrių ir kt. Tai nėra iš faktinio stikline vandens.

Be daug būdų, tai yra labai blogas dalykas. Vanduo yra gamtos išteklių, ir atimti save iš jo, mes darome tam tikrą rimtą žalą mūsų kūnuose. Norėdami suteikti jums, kodėl vanduo yra svarbus idėja, tegul pažvelgti 10 aiškių požymių ar simptomų negerti pakankamai vandens išvaizdą.

1. Jūs turite burnos džiūvimas

Kai mes troškulį, tai taip lengva gerti saldžių sodos. Mes žinome, kad saldžių sodos bus išgydyti mus mūsų troškulį, todėl natūralu, kad tai, ką mes norime gerti. Bet saldžių sodos yra tik laikinas sprendimas, ilgalaike problema.

load...

Žiūrėti, viena iš priežasčių, turime burnos džiūvimas, nes gleives membranos mūsų burnoje nėra gerai sutepti. Saldžių gėrimų nereikia padaryti gerą darbą ne juos sutepti – bet vandens nėra. Taigi jį gerti!

2. Jūs turite sausa oda

Kitas vienas iš aiškių simptomų negerti pakankamai vandens yra sausa oda. Yra ne didesnis organas ant jūsų kūno, nei jūsų odos. Kaip tokia, ji turi būti tinkamai hidratuoti. Jei taip nėra, ji taps sausa. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl turite sausa oda, nes mes dehidratuoti. Kai mes neturime gerti pakankamai vandens, mūsų organizmas negali prakaitas, kiek jis norėtų. Kaip to pasekmė, mūsų kūnas gali tapti apgaubta iš purvo ir naftos. EW.

3. Jūsų akys sausos

Kenčia nuo sausų akių? Panašiai skambanti jums reikia stiklinę vandens! Jei jūs vaikščioti aplink su krauju pasruvusi akis, jums gali būti klajojo kas pasaulyje vyksta. Jums gali būti virsta vampyru – ar galima būti tiesiog trūksta vandens.

Žiūrėti, be vandens, mūsų kūnas džiūsta. Mūsų lūpos džiūsta, mūsų oda džiūsta, ir net mūsų akys išdžius. Nors tai nekelia rimtų sveikatos problemų, jis gali sukelti mums atrodo šiek tiek per Vampiric ir Zombie-kaip, nei mes pageidaujate.

4. Skauda galvą

Gerai, mes kalbame ne apie visišką ant migrena čia, bet jei turite lengvas galvos skausmas tai galėtų būti dar vienas simptomų negerti pakankamai vandens. Jei esate asmuo, kuris kenčia dažnai iš Małostkowy galvos skausmas, tai galėtų būti aiškus ženklas, kad esate vienas iš neklaužada žmonių, kurie neturi gerti vandenį! Tai lengva išspręsti šią situaciją ir aišku, kad bjaurus galvos skausmas teisę iki; tiesiog eiti į virtuvę ir užpilkite sau riebalų, ūgio stiklinę šviežio stuff! Valio!

5. Jūs turite sąnarių skausmas

Ar žinote, kad jūsų stuburo diskai yra 80% vandens? Jis tikrai yra, ir taip yra jūsų kremzlės. Mine yra per daug. Kiekvieno žmogaus yra! Dėl šios priežasties, tai svarbu, kad mes geriame daugiau vandens rūpintis mūsų stuburo diskai ir kremzlės. Jei mes neturime, mes galime būti atverti save iki tikrai Małostkowy sąnarių skausmas tai reiškia, kad mes negalime įsisavinti staigių judesių šoką. Žiūrėti, be pakankamai vandens, galite pamiršti viską apie veikia. Galite tikriausiai net pamiršti apie vyksta apsipirkti. Ir lenkiant žemyn? Taip, jūsų lenkiant žemyn dienų yra už jus, jei jūs neturite gerti pakankamai vandens.

6. Jūs užkietėję

Dar vienas aiškių simptomų negerti pakankamai vandens yra vidurių užkietėjimas. Nedaug žmonių norėtų prisipažinti, kad jie užkietėję, bet vienas iš paprasčiausių būdų, kaip atleisti užkietėjimas yra gerti daugiau vandens. Vanduo padeda tepti virškinimo sistemą ir išlaikyti dalykų pažymint per gražiai. Jei neturite patepkite ją, jūsų dvitaškis užims visą tą menką vandenį ir palieka nieko jūsų žarnyne. Ir sausas žarnynas lemia problemų. Mes neisiu į detales.

load...

7. Jūs esate alkanas

Kadangi daugelis iš mūsų gauti didžiąją dalį mūsų vandens suvartojimo su maistu, mes dažnai manome, esate alkanas, kai mes iš tikrųjų tik troškulį. Jūsų kūnas verkia už vandenį, bet todėl, kad jūsų protas prisimena, kad jūs gaunate dauguma jūsų iš mėsainiai ir vafliai, IT gudrybės jums galvoti esate alkanas.

Taigi kitą kartą jūs kenčia nuo alkio priepuoliai neįprastu paros metu, kodėl gi ne pabandyti stiklinę vandens? Jūs galite rasti, kad alkis dingsta gana greitai.

8. Jūs Kūno temperatūra yra going crazy

Dar vienas aiškių simptomų negerti pakankamai vandens yra, kai jūsų kūno temperatūra yra going crazy. Vanduo yra naudojamas Jūsų organizme ir padeda atvėsti save žemyn, ir ji vaidina ypač svarbų vaidmenį užkertant kelią vidaus organus nuo perkaitimo. Vanduo yra būtina po treniruotės. Tačiau, jei jūs nuspręsite prieš geriamojo pakankamai vandens, jūsų kūno temperatūra gali tapti visi sugedęs. Jūs galite jaustis per karšta ar per šalta, ir galbūt kenčia nuo šilumos spazmai ir net dažnas pulsas. Nenorėdamas jūsų negąsdins, vandens trūkumas gali sukelti šilumos smūgį.

9. You Stay serga ilgiau

Negali nusikratyti šalta? Tai taip pat galėtų būti dar vienas simptomų negerti pakankamai vandens. Kai mes geriame vandenį, mes teikiame sau galimybę išstumti bjaurus toksinus, kurie daro mus blogai. Tačiau, jei mes neturime gerti ne kur gana arti vandens, mes iš esmės sakydamas toksinų:

„Ei toksinų! Laikykis aplink šiek tiek, kad patys namuose! Yra širdies į kairę, o jūs rasite savo inkstą kažkur į dešinę. Smegenys yra iki šiaurės. Taip, tiesiog įsitikinkite patys patogūs. „

Jūsų kūnas bandys kovoti toksinus save traukiant vandenį iš savo kraujo, bet tai tik atneša su juo daugybė kitų problemų.

10. Jūs manote, netvirtas

Vandens atneša su juo daugybė naudą jūsų kūno. Jis padeda transportuoti deguonį į jūsų organus, suteikia jums energijos impulsą, ir ji išvalo iš bjaurių toksinus iš savo kūno. Jei negaunate pakankamai vandens, jūsų cheminė sudėtis gali tapti nesubalansuotas, o tai veda prie daugybės nemalonių simptomų, įskaitant grogginess.

Ar žinote, Kiti simptomai negerti pakankamai vandens?

load...